IP: 34.226.244.70 Login - Register

Як не дивно, але чомусь за півтора року в районі не вдається декомунізувати назви деяких районних установ та організацій, тому як не прикро, але пропонуються до вашої уваги деякі рішення з залу засідання саме Червоноармійського районного суду.

***

Суд засудив жительку села Буряківка, яка займалася збутом горілки домашнього виробництва (самогону) місцевим жителям. Жінка в судовому засіданні вину визнала, щиро покаялася, але штраф в розмірі 1700 грн буде змушена сплатити.

***

Жінка, яку в 2013 році було оголошено померлою, звернулася до суду з заявою про скасування рішення суду про оголошення її померлою. Як пояснила жінка, її сестра звернулася до суду в 2013 році із заявою про оголошення її померлою для отримання матеріальної вигоди, хоча їй було відомо, що вона є живою. Суд задовольнив бажання потерпілої бути живою і постановив про скасування попереднього рішення про смерть жінки.

***

Жителю села Івановичі, який викрав біля Центральної районної лікарні велосипед, а згодом продав його знайомому, присуджено покарання - сто десять годин громадських робіт. Раму і два колеса повернуто власнику.

***

Жителя села Слобідка за дрібну крадіжку, а саме викрадення 40 кілограмів яблук, із садка односельчанина, покарано штрафом - 170 гривень в прибуток держави. Іншого правопорушника, за дрібну крадіжку початків кукурудзи з поля ТОВ "Діва-Агролан" неподалік с.Веснянка загальною вагою 62 кг теж визнали винним та врахувавши його інвалідність обмежились усним зауваженням.

***

За рішенням суду у жительки Пулин конфіскували собаку, а на власницю собаки накладено штраф в розмірі 68 гривень в прибуток держави. Ця собака, яка схожа на породу "Вівчарка" в серпні місяці покусала не одну людину та задушила дві курки. Доля собаки після конфіскації невідома.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Миколи Студійського. Відсьогодні починалися звірині (вовчі) весілля, тому святого Миколу Студійського називали “вовчим сватом”. Цей день вважається одним із найхолодніших у лютому — стоять сильні морози, та йде сніг: “На Миколу Студеного снігу навалить гору”. Ці морози називаються миколиними. Наші пращури 17 лютого звертали увагу на ялинкові гілки: якщо довгі сухі гілки згинаються — буде заметіль, а якщо випрямляються — на сприятливу погоду.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ