Як не дивно, але чомусь за півтора року в районі не вдається декомунізувати назви деяких районних установ та організацій, тому як не прикро, але пропонуються до вашої уваги деякі рішення з залу засідання саме Червоноармійського районного суду.

***

Суд засудив жительку села Буряківка, яка займалася збутом горілки домашнього виробництва (самогону) місцевим жителям. Жінка в судовому засіданні вину визнала, щиро покаялася, але штраф в розмірі 1700 грн буде змушена сплатити.

***

Жінка, яку в 2013 році було оголошено померлою, звернулася до суду з заявою про скасування рішення суду про оголошення її померлою. Як пояснила жінка, її сестра звернулася до суду в 2013 році із заявою про оголошення її померлою для отримання матеріальної вигоди, хоча їй було відомо, що вона є живою. Суд задовольнив бажання потерпілої бути живою і постановив про скасування попереднього рішення про смерть жінки.

***

Жителю села Івановичі, який викрав біля Центральної районної лікарні велосипед, а згодом продав його знайомому, присуджено покарання - сто десять годин громадських робіт. Раму і два колеса повернуто власнику.

***

Жителя села Слобідка за дрібну крадіжку, а саме викрадення 40 кілограмів яблук, із садка односельчанина, покарано штрафом - 170 гривень в прибуток держави. Іншого правопорушника, за дрібну крадіжку початків кукурудзи з поля ТОВ "Діва-Агролан" неподалік с.Веснянка загальною вагою 62 кг теж визнали винним та врахувавши його інвалідність обмежились усним зауваженням.

***

За рішенням суду у жительки Пулин конфіскували собаку, а на власницю собаки накладено штраф в розмірі 68 гривень в прибуток держави. Ця собака, яка схожа на породу "Вівчарка" в серпні місяці покусала не одну людину та задушила дві курки. Доля собаки після конфіскації невідома.

Народні прикмети

11 серпня відзначається день святого мученика Калинника. Слідкували у минулі часи за вівсом на Калинника: якщо спілий овес вдруге зазеленіє - осінь буде непогожою. У давнину існувало таке поняття як "мороки" - це похмурий туманний час, який був характерний для цього дня.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ