IP: 3.95.139.100 Login - Register

Суд повернув законним власникам заарештоване майно в червні та  липні 2017 року на території Пулинського району. Про вилучення майна вже повідомлялося на сайті.

Так неподалік села Грузливець у лісовому масиві було арештовано три ємкості-бочки, що перероблені під виготовлення деревного вугілля, готову продукцію у вигляді деревного вугілля, яке розфасоване у 449 поліпропіленові мішки, а також сировину у вигляді деревини різних порід: сосни об'ємом 5,45 м.куб., берези об'ємом 10,24 м.куб. та вільхи об'ємом 1,4 м.куб.

За результатами вимірювань Державною екологічною інспекцією власника було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 136 грн. Суд також взяв до уваги, що під час досудового розслідування власником надано всі необхідні документи, що підтверджують законність походження виявленої та вилученої у нього сировини у вигляді деревини різних порід. Та те, що на даний час в родині працює лише він, підробляючи приватними заробітками, та знаходження його майна під арештом ставить його родину у скрутне матеріальне становище. На даний час власник бочок оформляє всі необхідні дозволи на здійснення законної діяльності з виготовлення деревного вугілля.

Іншому власнику суд також повернув бочку для випалювання деревного вугілля, на яку було накладено арешт 21.07.2017 року у лісопосадці на галявині неподалік села Ясенівка Пулинського району. Разом з бочкою повернуто 232 поліетиленові мішки, заповнені деревним вугіллям, а також сировину у вигляді деревини породи сосна об'ємом 2,7 м.куб. На думку судді, оскільки 27.09.2017 року кримінальне провадження закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину, тому відпала потреба у подальшому арешті вилученого майна.

Також читайте:
Під Грузливцем правоохоронці виявили незаконно встановленні бочки
Суд наклав арешт на три бочки для випалювання деревного вугілля

Народні прикмети

20 січня відзначається Собор Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Цей день є кінцем святок: “Іван Хреститель свята відвів”. Якщо цього дня стояла ясна і холодна погода, то літо очікувалось засушливе, а похмура і сніжна — натякала на рясний урожай. До 20-го січня закінчувались Богоявленські морози, і хоча попереду ще була майже половина зими, люди вже жили в очікуванні тепла: “Тріщи, мороз, не тріщи — минули Водохрещі: дуй, хурделиця, не дуй — на Великдень пішло”.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ