IP: 54.226.132.197 Login - Register

Суд повернув законним власникам заарештоване майно в червні та  липні 2017 року на території Пулинського району. Про вилучення майна вже повідомлялося на сайті.

Так неподалік села Грузливець у лісовому масиві було арештовано три ємкості-бочки, що перероблені під виготовлення деревного вугілля, готову продукцію у вигляді деревного вугілля, яке розфасоване у 449 поліпропіленові мішки, а також сировину у вигляді деревини різних порід: сосни об'ємом 5,45 м.куб., берези об'ємом 10,24 м.куб. та вільхи об'ємом 1,4 м.куб.

За результатами вимірювань Державною екологічною інспекцією власника було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 136 грн. Суд також взяв до уваги, що під час досудового розслідування власником надано всі необхідні документи, що підтверджують законність походження виявленої та вилученої у нього сировини у вигляді деревини різних порід. Та те, що на даний час в родині працює лише він, підробляючи приватними заробітками, та знаходження його майна під арештом ставить його родину у скрутне матеріальне становище. На даний час власник бочок оформляє всі необхідні дозволи на здійснення законної діяльності з виготовлення деревного вугілля.

Іншому власнику суд також повернув бочку для випалювання деревного вугілля, на яку було накладено арешт 21.07.2017 року у лісопосадці на галявині неподалік села Ясенівка Пулинського району. Разом з бочкою повернуто 232 поліетиленові мішки, заповнені деревним вугіллям, а також сировину у вигляді деревини породи сосна об'ємом 2,7 м.куб. На думку судді, оскільки 27.09.2017 року кримінальне провадження закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину, тому відпала потреба у подальшому арешті вилученого майна.

Також читайте:
Під Грузливцем правоохоронці виявили незаконно встановленні бочки
Суд наклав арешт на три бочки для випалювання деревного вугілля

Народні прикмети

13 грудня вшановується пам’ять святого апостола Андрія Первозванного. Андрій Первозванний вважається покровителем морської справи, оскільки перед тим, як стати апостолом, був рибалкою. Наші пращури продовжували на Андрія “наслуховувати” воду. Якщо у криниці тихо — хороша зима буде; а якщо шумить — потрібно готуватись до морозів, хурделиці та заметілі.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено