IP: 34.226.244.70 Login - Register

Суд повернув законним власникам заарештоване майно в червні та  липні 2017 року на території Пулинського району. Про вилучення майна вже повідомлялося на сайті.

Так неподалік села Грузливець у лісовому масиві було арештовано три ємкості-бочки, що перероблені під виготовлення деревного вугілля, готову продукцію у вигляді деревного вугілля, яке розфасоване у 449 поліпропіленові мішки, а також сировину у вигляді деревини різних порід: сосни об'ємом 5,45 м.куб., берези об'ємом 10,24 м.куб. та вільхи об'ємом 1,4 м.куб.

За результатами вимірювань Державною екологічною інспекцією власника було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 136 грн. Суд також взяв до уваги, що під час досудового розслідування власником надано всі необхідні документи, що підтверджують законність походження виявленої та вилученої у нього сировини у вигляді деревини різних порід. Та те, що на даний час в родині працює лише він, підробляючи приватними заробітками, та знаходження його майна під арештом ставить його родину у скрутне матеріальне становище. На даний час власник бочок оформляє всі необхідні дозволи на здійснення законної діяльності з виготовлення деревного вугілля.

Іншому власнику суд також повернув бочку для випалювання деревного вугілля, на яку було накладено арешт 21.07.2017 року у лісопосадці на галявині неподалік села Ясенівка Пулинського району. Разом з бочкою повернуто 232 поліетиленові мішки, заповнені деревним вугіллям, а також сировину у вигляді деревини породи сосна об'ємом 2,7 м.куб. На думку судді, оскільки 27.09.2017 року кримінальне провадження закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину, тому відпала потреба у подальшому арешті вилученого майна.

Також читайте:
Під Грузливцем правоохоронці виявили незаконно встановленні бочки
Суд наклав арешт на три бочки для випалювання деревного вугілля

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Миколи Студійського. Відсьогодні починалися звірині (вовчі) весілля, тому святого Миколу Студійського називали “вовчим сватом”. Цей день вважається одним із найхолодніших у лютому — стоять сильні морози, та йде сніг: “На Миколу Студеного снігу навалить гору”. Ці морози називаються миколиними. Наші пращури 17 лютого звертали увагу на ялинкові гілки: якщо довгі сухі гілки згинаються — буде заметіль, а якщо випрямляються — на сприятливу погоду.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ