IP: 3.233.221.149 Login - Register

22 червня у результаті санкціонованого обшуку за місцем проживання жителя району працівники поліції виявили та вилучили речові докази зайняття господарем операціями з металобрухтом без належних дозвільних документів.

Санкціонований обшук в обійсті 58-річного жителя с. Ясної Поляни було проведено поліцейськими у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного прийому чоловіком металобрухту без відповідної ліцензії.

У результаті у гаражі домоволодіння правоохоронці виявили та вилучили брухт чорного металу, промислові ваги тощо, за допомогою яких здійснювалася підпільна діяльність.

Досудове розслідування за ст. 213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) ККУ наразі триває. Правоохоронці нагадують, що незаконні операції з брухтом чорного або кольорового металів караються штрафом від 1500 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 1 року.

Народні прикмети

24 лютого відзначається день пам’яті святого Власія Севастійського. До Власія були морози: різдвяні, водохресні, афанасієві, тимофіївські, миколині. Але власієві вважалися найміцнішими, і останніми. У народі говорили: “Проллє Власій олії на дорогу — зимі час забирати ноги”, тому що цього дня часто бували відлиги.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ