IP: 54.80.248.78 Login - Register

Пізно в ночі на номер чергового райвідділку поліції надійшов дзвінок, про те що біля села Веселе було помічено вантажівку з довгим закритим тентом кузовом, яка схожа на сміттєвоза.

Поліціянтами вантажівка була затримана на виїзді зі сміттєзвалища, вже після того як сміття було вивантажене. Автомобіль доставлено в Пулини до райвідділку поліції.

На ранок біля будівлі поліції зібралось багато людей, для того щоб заблокувати вантажівку та не допустити безкарності винуватих.

Власниками автомобіля як з'ясувалось пізніше є підприємці з Новограда-Волинська і пов'язані з Пулинами родинними зв'язками. Тому зрозуміло що тут не обійшлось без допомоги з нашого селища.

Після проведених перемовин з власниками автомобіля вони погодились заплатити 20 тис.грн. на рахунок Пулинського водоканалу. Лише тоді активісти, які блокували автомобіль погодились відпустити вантажівку.

Також  читай:
[+відео] Громадськість Пулинського району зібралась біля поліції з вимогами покарати перевізників сміття [фото]

В Пулинах до перевізника львівського сміття викликали "швидку" прямо до зали суду [відео] 

"Сміттєві каравани" подорожують по Пулинському району [фото+відео]


 Приєднуйтесь до групи "Чортоліси.zt.ua" на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять мучениці Акелини (Акулини). У народі цей день називали: Акулина Гречишниця (у цей час сіють гречку), Акулина - Криві огірки (у цей час ще можна сіяти огірки, але красивими вони вже не будуть). З Акулини лютують мошки, комарі, г'едзі, мухи. "Мошкара товчеться колами - на хорошу погоду". Наші пращури вечором 26 червня слідкували за місяцем: якщо він у білому колі, то буде дощ. Кінець "горобиним ночам". У цей час зацвітає барбарис.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ