IP: 54.81.166.196 Login - Register

Пізно в ночі на номер чергового райвідділку поліції надійшов дзвінок, про те що біля села Веселе було помічено вантажівку з довгим закритим тентом кузовом, яка схожа на сміттєвоза.

Поліціянтами вантажівка була затримана на виїзді зі сміттєзвалища, вже після того як сміття було вивантажене. Автомобіль доставлено в Пулини до райвідділку поліції.

На ранок біля будівлі поліції зібралось багато людей, для того щоб заблокувати вантажівку та не допустити безкарності винуватих.

Власниками автомобіля як з'ясувалось пізніше є підприємці з Новограда-Волинська і пов'язані з Пулинами родинними зв'язками. Тому зрозуміло що тут не обійшлось без допомоги з нашого селища.

Після проведених перемовин з власниками автомобіля вони погодились заплатити 20 тис.грн. на рахунок Пулинського водоканалу. Лише тоді активісти, які блокували автомобіль погодились відпустити вантажівку.

Також  читай:
[+відео] Громадськість Пулинського району зібралась біля поліції з вимогами покарати перевізників сміття [фото]

В Пулинах до перевізника львівського сміття викликали "швидку" прямо до зали суду [відео] 

"Сміттєві каравани" подорожують по Пулинському району [фото+відео]


 Приєднуйтесь до групи "Чортоліси.zt.ua" на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Народні прикмети

20 квітня відзначається день пам'яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з'являються перші гриби - сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок - це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено