IP: 54.198.143.210 Login - Register

Пізно в ночі на номер чергового райвідділку поліції надійшов дзвінок, про те що біля села Веселе було помічено вантажівку з довгим закритим тентом кузовом, яка схожа на сміттєвоза.

Поліціянтами вантажівка була затримана на виїзді зі сміттєзвалища, вже після того як сміття було вивантажене. Автомобіль доставлено в Пулини до райвідділку поліції.

На ранок біля будівлі поліції зібралось багато людей, для того щоб заблокувати вантажівку та не допустити безкарності винуватих.

Власниками автомобіля як з'ясувалось пізніше є підприємці з Новограда-Волинська і пов'язані з Пулинами родинними зв'язками. Тому зрозуміло що тут не обійшлось без допомоги з нашого селища.

Після проведених перемовин з власниками автомобіля вони погодились заплатити 20 тис.грн. на рахунок Пулинського водоканалу. Лише тоді активісти, які блокували автомобіль погодились відпустити вантажівку.

Також  читай:
[+відео] Громадськість Пулинського району зібралась біля поліції з вимогами покарати перевізників сміття [фото]

В Пулинах до перевізника львівського сміття викликали "швидку" прямо до зали суду [відео] 

"Сміттєві каравани" подорожують по Пулинському району [фото+відео]


 Приєднуйтесь до групи "Чортоліси.zt.ua" на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Народні прикмети

24 жовтня вшановується пам'ять Пилипа, апостола від семидесяти. Якщо цього дня вранці випадав сніг, можна було очікувати студену зиму. Наші пращури казали: "Кичига і вороч (лопать водяного колеса) сперечаються. Селяни на млин молоти зерно возять" - з цього часу починали заготівлю борошна.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено