IP: 54.91.16.95 Login - Register

Пізно в ночі на номер чергового райвідділку поліції надійшов дзвінок, про те що біля села Веселе було помічено вантажівку з довгим закритим тентом кузовом, яка схожа на сміттєвоза.

Поліціянтами вантажівка була затримана на виїзді зі сміттєзвалища, вже після того як сміття було вивантажене. Автомобіль доставлено в Пулини до райвідділку поліції.

На ранок біля будівлі поліції зібралось багато людей, для того щоб заблокувати вантажівку та не допустити безкарності винуватих.

Власниками автомобіля як з'ясувалось пізніше є підприємці з Новограда-Волинська і пов'язані з Пулинами родинними зв'язками. Тому зрозуміло що тут не обійшлось без допомоги з нашого селища.

Після проведених перемовин з власниками автомобіля вони погодились заплатити 20 тис.грн. на рахунок Пулинського водоканалу. Лише тоді активісти, які блокували автомобіль погодились відпустити вантажівку.

Також  читай:
[+відео] Громадськість Пулинського району зібралась біля поліції з вимогами покарати перевізників сміття [фото]

В Пулинах до перевізника львівського сміття викликали "швидку" прямо до зали суду [відео] 

"Сміттєві каравани" подорожують по Пулинському району [фото+відео]


 Приєднуйтесь до групи "Чортоліси.zt.ua" на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено