IP: 34.204.200.74 Login - Register

7 травня на футбольних полях Курненської ОТГ було проведено змагання з футболу під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед дівчат 2003 р. н. та молодші.

Команди були розподілені на дві підгрупи:Команди Черняхівського району, Пулинської ОТГ, Лугинської ОТГ та Коростенського району склали першу групу. В другій групі зустрілись Житомирський район, Любарська ОТГ, Курненська ОТГ, КДЮСШ «Колос». За результатами ігор в грі за третє місце зустрілись команди Любарської та Лугинської ОТГ. Основний час завершився нічийним рахунком. В серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися гравці Лугин, які стали бронзовими призерами.

У фіналі зійшлись вихованці Стрибізької ДЮСШ, Курненської ОТГ та Черняхівського району сформованого на базі Жадьківського колегіуму та Черняхівської гімназії, і знову основний час завершується 0:0. Лотерея, в якій успіх був на стороні Черняхівців, Курненські футболістки другі.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Яреми, затворника. Погоду цього дня визначали за місяцем: якщо навколо нього було туманне коло, очікували заметіль. Наші пращури прислуховувалися до лісу і спостерігали за тваринами, щоб дізнатись про майбутню погоду. Якщо ліс тріщить — мороз буде стояти довго, якщо ліс шумить, незабаром буде сніг та відлига. Якщо на Яреми киця мордочку ховає — бути морозу; собака лежить, звернувшись — на холод, витягнулася — на тепло.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ