IP: 35.175.248.25 Login - Register

7 травня на футбольних полях Курненської ОТГ було проведено змагання з футболу під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед дівчат 2003 р. н. та молодші.

Команди були розподілені на дві підгрупи:Команди Черняхівського району, Пулинської ОТГ, Лугинської ОТГ та Коростенського району склали першу групу. В другій групі зустрілись Житомирський район, Любарська ОТГ, Курненська ОТГ, КДЮСШ «Колос». За результатами ігор в грі за третє місце зустрілись команди Любарської та Лугинської ОТГ. Основний час завершився нічийним рахунком. В серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися гравці Лугин, які стали бронзовими призерами.

У фіналі зійшлись вихованці Стрибізької ДЮСШ, Курненської ОТГ та Черняхівського району сформованого на базі Жадьківського колегіуму та Черняхівської гімназії, і знову основний час завершується 0:0. Лотерея, в якій успіх був на стороні Черняхівців, Курненські футболістки другі.

Народні прикмети

22 травня вшановується пам'ять святителя Миколи. У народі це свято найбільш відоме під назвою Микола Весняний. Обидва Миколи - і Зимовий (19 грудня), і Весняний - погоду встановлюють. "Микола Весняний - з теплом, Микола Зимовий - з морозом". Цим днем знаменується кінець весни і початок передліття (з 22 травня по 10 червня). На Миколая можуть бути грози, дощі: "Дощ у травні хліба піднімає".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено