IP: 34.204.200.74 Login - Register

11 травня 2019 року на футбольних полях селища Пулини відбулися змагання з футболу в залік обласних спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця.

За результатами жеребкування команди були розподілені на дві підгрупи де за круговою системою було визначено фіналістів та команди які посперечаються за бронзові нагороди. Перемігши з рахунком 1: 0 команду Коростенського району на третю сходинку п’єдесталу піднялися футболісти Житомирського району. У фіналі зустрілися команди Радомишльської та Курненської ОТГ. Обидві команди подарували вболівальникам технічний, видовищний, емоційний, безкомпромісний футбол, основний час переможця не виявив 1:1, в серії пенальті більш успішними були Курненські футболісти, які стали чемпіонами.

 

Народні прикмети

27 січня відзначається пам’ять преподобних Ісаї, Сави, Мойсея. У давнину помітили, якщо в ніч на 27 січня на небі багато зірок, то незабаром буде тепло і сніжно; якщо ж зірок небагато, то буде негода і хуртовина. Білі хмари цього дня обіцяли мороз. Якщо зранку ворона розкаркалась, то слід чекати на заметіль. А якщо півні зрання закричали у морозний день, то холод скоро відступить.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ