У смт Головино 19 лютого 2019 року в спортивному залі Головинського ВПТУНТ пройшли обласні фінальні змагання з футзалу серед дівчат 2008 - 2009 р.н. в залік змагань «Хто ти, майбутній Олімпієць?» ГО ЖТО ВФСТ «Колос».

У змаганнях в наймолодшій віковій групі взяло участь три команди: Любарська ОТГ, Курненська ОТГ та команда Черняхівського району який представляли вихованки Селянщинського спортивного ліцею.
В першій грі зійшлися юні футзалістки Курного та Селянщини. Першими відкрили рахунок спортсменки Курного, але ще в першому таймі ліцеїстки зрівняли рахунок. В другому таймі йшла рівна гра, як одна так і друга команди могли неодноразово змінювати рахунок, гра підходила до завершення, на табло рахунок 1:1. В одній з атак захисниця Селянщини тільки порушенням правил зупиняє атаку, пенальті, який успішно реалізовує капітан Курного 2:1, перемога за ними.
В другій грі проти Любарської ОТГ, ліцеїстки вийшли налаштовані тільки на перемогу яка давала їм шанс посісти вище місце, як результат 4:0 на користь учениць Селянщинського спортивного ліцею.
В остаточній грі в якій вирішувався розподіл місць команда Любара зуміла зібратись та впевнено перемогти команду Курненської ОТГ з рахунком 3:0, таким чином давши змогу вийти на перше місце команді Черняхівського району, Любарська ОТГ — друга, Курне — треті.

Житомирська обласна організація ВФСТ "Колос" АПК УКраїни

Народні прикмети

11 серпня відзначається день святого мученика Калинника. Слідкували у минулі часи за вівсом на Калинника: якщо спілий овес вдруге зазеленіє - осінь буде непогожою. У давнину існувало таке поняття як "мороки" - це похмурий туманний час, який був характерний для цього дня.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ