IP: 54.85.162.213 Login - Register

10 листопада в с. Старий Майдан у будинку культури відбулися підсумки футбольного сезону - 2018, місцевої футбольної команди «Арсенал».

За підсумками 2018 року гравці команди «Арсенал» виграли «Кубок Весни - 2018» та виграли чемпіонат Пулинського району з футболу в 2018 р. Гравцям команди було вручено грамоти, диплом, кубок та медалі.

В цьому сезоні інтрига розгорнулась за срібні та бронзові нагороди чемпіонату, де до останнього туру чемпіонату йшла безкомпромісна боротьба між командою ФК «Пулини» (смт Пулини) та командою «Юність» (с. Курне). На цей раз успіх був на стороні ФК «Пулини», які зайняли ІІ місце, а відповідно ІІІ місце посіла команда «Юність» (с. Курне).

"Хочеться подякувати за хорошу організацію та змістовну гру командам : «Автомобіліст» с. Стрибіж (4 місце), «Сокіл» с. Соколів (5 місце), «Олімп» с. Тетірка (6 місце), «Вимпел» с. Гута-Юстинівка (7 місце), «Полісся» с. Івановичі (8 місце) та «Патріот» селище Курне (9 місце). На жаль другий рік поспіль не дограла до кінця чемпіонату команда «Промінь» с. Грузливець." - зазначив завідувач сектору освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Сергій Перегуда.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Митрофана Константинопольського. На Митрофана наші пращури слідкували за вечірньою зорею: червона зоря - на вітер; світла і жовта - на дощ. У цей час зацвітають пізні сорти горобини, яблунь.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено