IP: 54.82.79.137 Login - Register

З 9 по 12 серпня 2018 року в місті Скадовськ на однойменній навчально-спортивній базі громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос" відбулися Всеукраїнські спортивні змагання серед голів сільських і селищних рад, голів та старост об'єднаних територіальних громад.

У змаганні взяли участь збірна команда Житомирської області, які змагалися у таких видах спорту як шашки (жінки), дартс (жінки), волейбол, футзал, шахи (чоловіки), гирьовий спорт, більярд (чоловіки), настільний теніс (жінки, чоловіки).

За результатами в неофіційному заліку збірна команда Житомирської області посіла І місце. Свій внесок зробили представники Пулинського району. Найкраще виступили в змаганнях з футзалу, де один з кращих гравців Римарєв Микола Михайлович (с. Курне). За результатами змагань з футзалу ІІ місце посіла команда Житомирської області.

У змаганнях з більярда до останнього за пальму першості боровся Корзун Олександр Леонідович (с. Старий Майдан), який в другій та третій партії поступився майбутньому чемпіону із Запорізької області з рахунком 6:8, 6:8, хоча по ходу кожної з партій йшов попереду, на жаль тільки третє місце. Але Олександр Леонідович не зупиняється на досягнутому і будує плани на наступні змагання, де ставить за мету тільки перемога!!!
Вперше на такому рівні змагань виступала Ільчук Тетяна Андріївна (с.Стрибіж), дебют для її став успішним, адже не дивлячись на досвід суперниць вона впевнено посіла почесне ІІІ місце у змаганнях з дартсу.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок Житомирську область представляла Павлюк Зінаїда Олександрівна (с. Андріївка), яка попала в групу «смерті», адже жінки з якими вона грала надалі, вибороли призові місця, але той неоціненний досвід, який отримала наша учасниця дає можливість з оптимізмом дивитись на майбутні змагання.

В змаганнях з шашок до останнього на перше місце претендувала універсальна, спортивна, майстер своєї справи Мухлінська Зіна Андріївна (с. Теньківка), яка до останнього туру йшла серед фавориток турніру, маючи перевагу на шашковій дошці 4 фігури проти 1 у суперниці програла за годинником, та набравши 10 очок розділила 3-4 місце.

Поряд зі змаганнями, сільські голови мали можливість як відпочити, відвідати місцеві пам’ятки історії міста, так і гарно провести час на побережжі Чорного моря, а також поспілкуватися та виробити план дій по розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості.