IP: 54.162.151.77 Login - Register

8 липня 2018 року, пройшов V тур Чемпіонату Пулинського району з футболу 2018 року. Градус емоцій на футбольних полях в ці вихідні був близький до рекордних відміток - 6 червоних карток отримали гравці у матчах п'ятого туру. Так в грі між командами "Пулини" та "Автомобіліст" через бійку з гри вилучено трьох гравців, двох з команди "Пулини" та одного гравця з "Автомобіліста". Також по одній червоній картці отримали в свої поєдинках гравці команд: "Вимпел", "Олімп" та "Юність".

З чемпіонату вибула футбольна команда "Промінь" з Грузливця, як повідомила Пулинська районна федерація футболу "Відповідно до Положення про проведення Чемпіонату Пулинського району з футболу на 2018 рік згідно з пунктом 8 розділу III "Умови проведення змагань і визначення переможців", при неявці на ігри 2-х разів, команда знімається з подальшої участі в Чемпіонаті. Футбольна команда «Промінь» (с. Грузливець) без поважних причин не з'явилася на ігри 3 та 5 туру. Якщо команда, яку виключено зі змагань провела менше половини матчів Чемпіонату Пулинського району з футболу - результати попередніх ігор за участю цієї команди анулюються."

V тур (І коло) чемпіонату Пулинського району з футболу

 "ПОЛІССЯ"
(Очеретянка)
1:2 "ВИМПЕЛ"
(Гуто-Юстинівка) 
 "ОЛІМП"
(Тетірка) 
1:2 "ЮНІСТЬ"
(Курне)
"СОКІЛ"
(Соколів)
3:0  "ПАТРІОТ"
(Курне)
"ПУЛИНИ"
(Пулини)
1:0 "АВТОМОБІЛІСТ"
(Стрибіж)
 "АРСЕНАЛ"
(Старий Майдан)
 - "ПРОМІНЬ"
(Грузливець)
     

Результати: І тур, ІІ тур, ІІІ тур, ІV тур,

 

 

 

 

Народні прикмети

17 липня відзначається день пам'яті святого благовірного великого князя Андрія Боголюбського. У минулі часи дивились, чи немає жовтого листя на деревах, якщо є, то осінь рано настане. Цей день визначав погоду 11 серпня: "Який Андрій - такий і Калинник (11 серпня)". Наші пращури у цей день спостерігали, як "грає місяць". Якщо його можна побачити при сході, то здається, нібито він перебігає з місця на місце, міняє свій колір і ховається в хмари. Така "гра" вказує на хороший урожай.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено