IP: 54.87.18.165 Login - Register

В цьому році Пулинський район став переможцем обласного етапу Всеукраїнського місячника з облаштування спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх - спільна турбота". Представники найактивніших населених пунктів району отримали пам’ятні нагороди від організаторів.

«Тринадцять років поспіль за ініціативи Міністерства молоді та спорту, Всеукраїнського центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в Україні проходить місячник з облаштування спортивних споруд. Основна мета якраз і консолідувати зусилля влади, місцевих органів самоврядування, громадських організацій, студентської молоді, волонтерів для того, щоб ті майданчики, де вони безпосередньо проводять заняття, де вони займаються спортом облаштувати своїми силами. Протягом квітня – травня було використано мільйон шістсот п’ятдесят тисяч бюджетних коштів і майже чотириста тисяч позабюджетних коштів, волонтерських коштів, спонсорів, меценатів, але є величезна частина роботи, яку просто не було оцінено грошами, тому що силами волонтерів, силами жителів будинків були попідварювані конструкції, поремонтовано огорожу, яка не оцінювалась», – розповів директор Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Адам Хільченко.

Після нагородження представники Пулинського району показали один із спортивних майданчиків і парк, які увесь час облаштовують силами мешканців і влади. Ремонт, фарбування та оновлення гімнастичного обладнання, підсипка та розмітка покриття спортивних майданчиків, пристосування їх для занять різних вікових груп – ці та багато інших заходів в рамках місячника було реалізовано силами звичайних людей, – кажуть цьогорічні переможці і розповідають конкретні приклади.

Канал СК1

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення мощів святителя Никифора, патріарха Константинопольського. У минулі часи примітили: якщо 26 березня буде туман, то все літо буде дощове. Уважно слідкували за прильотом птахів: якщо першими із перелітних птахів прилітали жайворонки, значить бути теплу, а якщо зяблик - буде холодна погода.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено