IP: 54.82.79.137 Login - Register

23 червня на базі Садківської сільської ради Житомирського району відбулися спортивні змагання ІІІ обласної спартакіади серед голів селищних, сільських, об'єднаних територіальних громад та сільських, селищних старост.

Результати змагань:

Міні-футбол

 

І місце - Житомирський район
ІІ місце - Пулинський район Склад команди: Римарев М.М.(Курненська ОТГ),Корзун Л.В.(Курненська ОТГ),Волощук І.Д.(Великолугівська сільська рада),Загурський В.В.(Тетірська сільська рада),Колесник С.А.(Кошелівська сільська рада),Андрійчук Г.С.(Пулинська ОТГ),Кривульський В.Ф.(Мартинівська сільська рада).
ІІІ місце - Черняхівський район

 

Настільний теніс

Жінки
І місце -Любченко Т. І. (Туровецька сільська рада, Житомирський р-н)
ІІ місце - Павлюк З.О. (Андріївська сільська рада, Пулинський р-н)
ІІІ місце – Гаврилюк Ю.В. (Краєвщинська сільська рада, Хорошівський р-н)

Чоловіки
І місце - Хоменко В.О. (Миропільська ОТГ, Романівський р-н)
ІІ місце - Яромов М.В. (Садківська сільська рада, Житомирський р-н)
ІІІ місце - Лисюк М.Я. (Сколобівська сільська рада, Хорошівський р-н)

Шахи
І місце - Борисюк О.М. (Майстрівська сільська рада, Новоград Волинський р-н)
ІІ місце - Перегуда І.А. (Ялинівська сільська рада, Пулиниський р-н)
ІІІ місце - Каневський В.В. (Суховільська сільська рада, Хорошівська ОТГ)

Шашки
І місце - Бовсунівська Н.Ф.(Коднянська сільська рада,Житомирський р-н)
ІІ місце - Мухлінська З.А. (Тенківська сільська рада, Пулинський р-н)
ІІІ місце – Бойко Л.В. (Токарівська сільська рада, Новоград Волинський р-н)


Гирьовий спорт


І місце - Капінус В.О. (Романівська селищна рада, Романівский р-н)
ІІ місце – Смагін В.К. (Павлівська сільська рада, Пулинський р-н)
ІІІ місце – Аврамчук О.О. (Головецька сільська рада,Житомирський р-н)

Більярд


І місце – Корзун О.Л. (Старомайданська сільська рада, Пулинський р-н)
ІІ місце – Сич В.П. (Дівочківська сільська рада, Черняхівський р-н)
ІІІ місце - Оніщук І.А. (Городницька сільська рада, Нов.Волинський р-н)

Дартс


І місце - Ільчук Т.А.(Стрибізька сільська рада, Пулинський р-н)
ІІ місце – Войтович Л.В.(Колодянська сільська рада,Нов.Волинський р-н)
ІІІ місце – Гурківська В.Б.(Вертокіївська сільська рада, Житомирський р-н)

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іоаникія Великого. 17 листопада, боячись нечистої сили, люди намагалися нікуди з дому не виходити. Наші пращури помітили, якщо снігу надує, то в наступному році хліба прибуде. Також звертали увагу на качок: якщо їх багато залишалося зимувати, зима очікувалася теплою.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено