IP: 54.234.75.144 Login - Register

13 червня 2018 року на базі Селянщинського спортивного ліцею ім. Олександра Голяченка відбулися змагання з футболу серед юнаків 2004-2005 р. н. під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?»

В змаганнях взяло участь 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи, група А Хорошівська ДЮСШ, Лугинська ОТГ, Селянщинський спортивний ліцей та Стрибізька ДЮСШ «Колос», група Б Пулинська ОТГ, Брусилівська ДЮСШ, Житомирська ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос».

За 3-4 місце боролись між собою команда Житомирської ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос»  та команда Хорошівської ДЮСШ, матч закінчився з рахунком 1:0. А в боротьбі за перше місце з рахунком  2:1 перемогу над командою Лугинської ОТГ отримала команда Пулинської ОТГ.

Підсумкові результати змагань з футболу в залік «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед юнаків 2004- 2005 р. н.

І місце – Пулинська ОТГ
ІІ місце - Лугинська ОТГ
ІІІ місце - ДЮСШ Житомирської РО ВФСТ «Колос»
4 місце – Хорошівська ДЮСШ
5місце - Селянщинський спортивний ліцей
6 місце – Стрибізька ДЮСШ «Колос»
7 місце – Брусилівська ДЮСШ

Народні прикмети

19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено