IP: 54.166.228.35 Login - Register

13 червня 2018 року на базі Селянщинського спортивного ліцею ім. Олександра Голяченка відбулися змагання з футболу серед юнаків 2004-2005 р. н. під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?»

В змаганнях взяло участь 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи, група А Хорошівська ДЮСШ, Лугинська ОТГ, Селянщинський спортивний ліцей та Стрибізька ДЮСШ «Колос», група Б Пулинська ОТГ, Брусилівська ДЮСШ, Житомирська ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос».

За 3-4 місце боролись між собою команда Житомирської ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос»  та команда Хорошівської ДЮСШ, матч закінчився з рахунком 1:0. А в боротьбі за перше місце з рахунком  2:1 перемогу над командою Лугинської ОТГ отримала команда Пулинської ОТГ.

Підсумкові результати змагань з футболу в залік «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед юнаків 2004- 2005 р. н.

І місце – Пулинська ОТГ
ІІ місце - Лугинська ОТГ
ІІІ місце - ДЮСШ Житомирської РО ВФСТ «Колос»
4 місце – Хорошівська ДЮСШ
5місце - Селянщинський спортивний ліцей
6 місце – Стрибізька ДЮСШ «Колос»
7 місце – Брусилівська ДЮСШ

Народні прикмети

20 липня відзначається день пам'яті преподобної Євдокії, княгині Московської. У народі цей день називали Явдоха Сіногнійка, оскільки наставав час затяжних дощів, що, у свою чергу, псувало сіно. Наші пращури наставляли: "Згребеш сіно до купи, так і не страшись хмари". Наші пращури помітили, яка Явдоха Сіногнійка, такий буде і листопад.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено