IP: 54.81.71.219 Login - Register

У смт Головине Черняхівського району 21 травня відбулися фінальні матчі обласних змагань з футболу серед дівчат у залік Спортивних ігор школярів Житомирщини 2017/2018 навчального року.

У фінальному етапі змагалося вісім колективів Житомирської області: м. Коростень, смт Ємільчине, Коростишівська ОТГ, Курненська ОТГ, Олевська ОТГ, Любарська ОТГ та Новоград-Волинський, Черняхівський райони.

Команда школярок Курненської ОТГ у матчі за золоті нагороди з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Черняхівський район та стала переможцем обласних змагань серед дівчат.

Призери турніру

І місце – Курненська ОТГ (тренери – Василь Терещук, Віктор Корнійчук)
ІІ місце – Черняхівський район (тренери – Олександр Сташенко, Павло Жуковський, Володимир Присяжнюк)
ІІІ місце – Любарська ОТГ (Сергій Шимко, Тарас Сологуб)

Організаторами змагань стали Житомирське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з комітетом жіночого футболу Житомирської обласної федерації футболу.