IP: 18.212.206.217 Login - Register

Третього травня на стадіоні Селянщинського спортивного ліцею відбулися обласні зональні змагання з футболу Всеукраїнського фестивалю «Даруймо радість дітям!» На них зібралися команди Пулинської о’єднаної територіальної громади, Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Селянщинського спортивного ліцею.

Голова Житомирської організації «Колос» О.Ф. Сташенко наголосив на важливості проведення таких змагань, адже саме на них юні спортсмени такі, як футболісти, уродженці нашої області, Олександр Зінченко та Зотько Іван, які пройшли через участь у фестивалі «Даруймо радість дітям», нині грають у командах «Манчестер» та «Валенсія». В цілому в області в ньому взяли участь близько шістдесяти команд, а це майже сімсот учасників! І, можливо, саме цього року фестиваль засвітить нову зірку європейського футболу…

В старшій віковій групі зійшлися у двобої команди Пулинської ОТГ і Селянщинського спортивного ліцею ім. О.Голяченка. Першими рахунок відкрили футболісти нашої команди, однак у другому таймі селянщинські футболісти зібралися з силами і зрівняли рахунок. В серії післяматчевих пенальті удари наших футболістів виявилися менш точними.

ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДАРУЙМО РАДІСТЬ ДІТЯМ!»

ДІВЧАТА І ФУТБОЛ – ЦЕ ВЖЕ НЕ ЕКЗОТИКА

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ ГАНЯЛИ М`ЯЧА

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено