IP: 54.82.79.137 Login - Register

26 квітня проведено відкритий міський турнір з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбулися у спортивній залі Житомирського вищого професійного-училища-інтернат (ЖВПУ-і). У змаганнях взяли участь 24 спортсмени.


ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» в черговий раз підтвердив розвиток даного паралімпійського виду спорту в Житомирській області і в Україні, та наголосив на участі збірної команди області цьогоріч, а саме з 15-20 травня у чемпіонаті України з бочча, який відбудеться в м. Одеса.


Серед абсолютних переможців турніру:
- І місце – Підкаура Едуард (ЖВПУ-і) – в третє поспіль;
- ІІ місце – Лебідь Сергій (Пулинський р-н);
- ІІІ місце – Забела Галина (ЖВПУ-і).


Всі призери змагань отримали дипломи та медалі від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також більшість учасників отримали квитки до кінотеатру Україна від БО "Благодійний фонд "Нас об'єднує Житомир".

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іоаникія Великого. 17 листопада, боячись нечистої сили, люди намагалися нікуди з дому не виходити. Наші пращури помітили, якщо снігу надує, то в наступному році хліба прибуде. Також звертали увагу на качок: якщо їх багато залишалося зимувати, зима очікувалася теплою.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено