IP: 54.158.52.166 Login - Register

26 квітня проведено відкритий міський турнір з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбулися у спортивній залі Житомирського вищого професійного-училища-інтернат (ЖВПУ-і). У змаганнях взяли участь 24 спортсмени.


ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» в черговий раз підтвердив розвиток даного паралімпійського виду спорту в Житомирській області і в Україні, та наголосив на участі збірної команди області цьогоріч, а саме з 15-20 травня у чемпіонаті України з бочча, який відбудеться в м. Одеса.


Серед абсолютних переможців турніру:
- І місце – Підкаура Едуард (ЖВПУ-і) – в третє поспіль;
- ІІ місце – Лебідь Сергій (Пулинський р-н);
- ІІІ місце – Забела Галина (ЖВПУ-і).


Всі призери змагань отримали дипломи та медалі від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також більшість учасників отримали квитки до кінотеатру Україна від БО "Благодійний фонд "Нас об'єднує Житомир".

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських. Погоду передвіщали за горобиною. Якщо горобини у лісі багато – на дощову осінь, якщо ж мало – на суху. Рясно ягід на горобині – до суворої зими, тому і заготовляли горобиновий квас, щоб у великий холод лікувати простудні захворювання.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено