IP: 54.80.81.223 Login - Register

10 команд зі шкіл Житомирської області традиційно взяли участь в обласній спартакіаді допризовної молоді, яка відбулася 19 квітня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.


Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України представниками команди Пулинського району – чемпіонами обласної спартакіади допризовної молоді 2017 року.

Учасники змагань продемонстрували свою майстерність в чотирьох дисциплінах: біг на 100 м, підтягування, метання гранати, та крос.
В підтягуванні хлопцям з Пулинської школи не було рівних - Лисюк Дмитро посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр – ІІ, Федчук Дмитро – ІІІ місце. В загальнокомандному заліку, команда Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла IV місце.

Переможців нагородили кубками, грамотами, а також для всіх учасників змагань організували екскурсію до Народного музею бойової слави Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. 

Народні прикмети

24 травня відзначається день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія і брата його Кирила, священномученика Мокія. Цей день вважався показником погоди для всього літа. Якщо мокро, то і все літо буде мокрим, і навпаки. "Якщо багряний схід сонця, а вдень дощ - літо мокре і грозове буде". Якщо туман з'являвся вечором і розходився до сходу сонця, то чекали негоди.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено