IP: 54.158.52.166 Login - Register

10 команд зі шкіл Житомирської області традиційно взяли участь в обласній спартакіаді допризовної молоді, яка відбулася 19 квітня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.


Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України представниками команди Пулинського району – чемпіонами обласної спартакіади допризовної молоді 2017 року.

Учасники змагань продемонстрували свою майстерність в чотирьох дисциплінах: біг на 100 м, підтягування, метання гранати, та крос.
В підтягуванні хлопцям з Пулинської школи не було рівних - Лисюк Дмитро посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр – ІІ, Федчук Дмитро – ІІІ місце. В загальнокомандному заліку, команда Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла IV місце.

Переможців нагородили кубками, грамотами, а також для всіх учасників змагань організували екскурсію до Народного музею бойової слави Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.



 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських. Погоду передвіщали за горобиною. Якщо горобини у лісі багато – на дощову осінь, якщо ж мало – на суху. Рясно ягід на горобині – до суворої зими, тому і заготовляли горобиновий квас, щоб у великий холод лікувати простудні захворювання.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено