IP: 54.82.79.137 Login - Register

10 команд зі шкіл Житомирської області традиційно взяли участь в обласній спартакіаді допризовної молоді, яка відбулася 19 квітня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.


Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України представниками команди Пулинського району – чемпіонами обласної спартакіади допризовної молоді 2017 року.

Учасники змагань продемонстрували свою майстерність в чотирьох дисциплінах: біг на 100 м, підтягування, метання гранати, та крос.
В підтягуванні хлопцям з Пулинської школи не було рівних - Лисюк Дмитро посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр – ІІ, Федчук Дмитро – ІІІ місце. В загальнокомандному заліку, команда Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла IV місце.

Переможців нагородили кубками, грамотами, а також для всіх учасників змагань організували екскурсію до Народного музею бойової слави Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іоаникія Великого. 17 листопада, боячись нечистої сили, люди намагалися нікуди з дому не виходити. Наші пращури помітили, якщо снігу надує, то в наступному році хліба прибуде. Також звертали увагу на качок: якщо їх багато залишалося зимувати, зима очікувалася теплою.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено