IP: 18.212.206.217 Login - Register

10 команд зі шкіл Житомирської області традиційно взяли участь в обласній спартакіаді допризовної молоді, яка відбулася 19 квітня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.


Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України представниками команди Пулинського району – чемпіонами обласної спартакіади допризовної молоді 2017 року.

Учасники змагань продемонстрували свою майстерність в чотирьох дисциплінах: біг на 100 м, підтягування, метання гранати, та крос.
В підтягуванні хлопцям з Пулинської школи не було рівних - Лисюк Дмитро посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр – ІІ, Федчук Дмитро – ІІІ місце. В загальнокомандному заліку, команда Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла IV місце.

Переможців нагородили кубками, грамотами, а також для всіх учасників змагань організували екскурсію до Народного музею бойової слави Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. 

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено