IP: 3.231.229.89 Login - Register

10-11 березня 2018 року у м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області пройшли Всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед дівчат.
Житомирську область представляли переможці обласних змагань команда Стрибізької ДЮСШ, тренер Терещук Василь Миколайович у віковій групі 2003-2004 років народження.


Ігри проходили в спортивному комплексі м. Кам’янець – Подільський. Окрасою зональних змагань стали ігри в старшій віковій групі в цих іграх було все і швидкість, і емоційність, і видовищність. і технічність, і сила, і агресія все за, що ми любимо спорт. До числа вболівальників, які підтримували дівчат зі Стрибізької ДЮСШ, додались вболівальники чиї команди вилетіли з турніру, і в заключній грі палко підтримували команду з Житомирщини.

У фінальній грі боротьба точилась на кожному клаптику поля, ніхто не хотів поступатись. І не дивлячись на те, що у Вінницькій команді грали чотири вихованки футбольної школи «Беланова і Блохіна» першими гол забили саме Стрибізькі дівчата, впевнена гра воротаря Чорної Ілони, та ще один забитий гол Кисельовою Дариною дав нам можливість вирвати перемогу 2:1. Про непросту зустріч говорять фоли, яких у команди Вінницької області накопичилось 6. На останніх секундах ми мали можливість збільшити рахунок з десятиметрового, але на жаль схибили.

Кращі гравці в нашій команді: Чорна Ілона, Ковальчук Таміла, Кисельова Дарина, Гринчук Олена, Лавренюк Вікторія.

Відтак команда пройшла до фінальної частини Всеукраїнських змагань.

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”; “Мороз насипав білих троянд”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ