IP: 54.80.81.223 Login - Register

10-11 березня 2018 року у м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області пройшли Всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед дівчат.
Житомирську область представляли переможці обласних змагань команда Стрибізької ДЮСШ, тренер Терещук Василь Миколайович у віковій групі 2003-2004 років народження.


Ігри проходили в спортивному комплексі м. Кам’янець – Подільський. Окрасою зональних змагань стали ігри в старшій віковій групі в цих іграх було все і швидкість, і емоційність, і видовищність. і технічність, і сила, і агресія все за, що ми любимо спорт. До числа вболівальників, які підтримували дівчат зі Стрибізької ДЮСШ, додались вболівальники чиї команди вилетіли з турніру, і в заключній грі палко підтримували команду з Житомирщини.

У фінальній грі боротьба точилась на кожному клаптику поля, ніхто не хотів поступатись. І не дивлячись на те, що у Вінницькій команді грали чотири вихованки футбольної школи «Беланова і Блохіна» першими гол забили саме Стрибізькі дівчата, впевнена гра воротаря Чорної Ілони, та ще один забитий гол Кисельовою Дариною дав нам можливість вирвати перемогу 2:1. Про непросту зустріч говорять фоли, яких у команди Вінницької області накопичилось 6. На останніх секундах ми мали можливість збільшити рахунок з десятиметрового, але на жаль схибили.

Кращі гравці в нашій команді: Чорна Ілона, Ковальчук Таміла, Кисельова Дарина, Гринчук Олена, Лавренюк Вікторія.

Відтак команда пройшла до фінальної частини Всеукраїнських змагань.

Народні прикмети

24 травня відзначається день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія і брата його Кирила, священномученика Мокія. Цей день вважався показником погоди для всього літа. Якщо мокро, то і все літо буде мокрим, і навпаки. "Якщо багряний схід сонця, а вдень дощ - літо мокре і грозове буде". Якщо туман з'являвся вечором і розходився до сходу сонця, то чекали негоди.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено