IP: 54.221.147.93 Login - Register

10-11 березня 2018 року у м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області пройшли Всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед дівчат.
Житомирську область представляли переможці обласних змагань команда Стрибізької ДЮСШ, тренер Терещук Василь Миколайович у віковій групі 2003-2004 років народження.


Ігри проходили в спортивному комплексі м. Кам’янець – Подільський. Окрасою зональних змагань стали ігри в старшій віковій групі в цих іграх було все і швидкість, і емоційність, і видовищність. і технічність, і сила, і агресія все за, що ми любимо спорт. До числа вболівальників, які підтримували дівчат зі Стрибізької ДЮСШ, додались вболівальники чиї команди вилетіли з турніру, і в заключній грі палко підтримували команду з Житомирщини.

У фінальній грі боротьба точилась на кожному клаптику поля, ніхто не хотів поступатись. І не дивлячись на те, що у Вінницькій команді грали чотири вихованки футбольної школи «Беланова і Блохіна» першими гол забили саме Стрибізькі дівчата, впевнена гра воротаря Чорної Ілони, та ще один забитий гол Кисельовою Дариною дав нам можливість вирвати перемогу 2:1. Про непросту зустріч говорять фоли, яких у команди Вінницької області накопичилось 6. На останніх секундах ми мали можливість збільшити рахунок з десятиметрового, але на жаль схибили.

Кращі гравці в нашій команді: Чорна Ілона, Ковальчук Таміла, Кисельова Дарина, Гринчук Олена, Лавренюк Вікторія.

Відтак команда пройшла до фінальної частини Всеукраїнських змагань.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Романа, який мав дар зцілення тілесних недуг і жив у затворі. Єдиним вказівником погоди для наших пращурів був заєць. Якщо шкіра зайця була вкрита плямами — на м’яку зиму. У цей час у лосів відпадають старі роги. А риба залягає у зимувальні ями, на дно.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено