IP: 54.234.75.144 Login - Register

Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» підсумувала результати спортивно-масової роботи за 2017 рік, визначені кращі спортсмени року.

Серед номінантів і спортсмени з Пулинського району. Переможцем в номінації "Найкращий футболіст та футболістка 2017 року" серед жінок стала Шпак Галина.

В номінації краща команда року перемогла команда Стрибізької ДЮСШ«Колос», яка стала переможцем футбольного фестивалю «Золотий колосок», який проходив у м.Скадовськ та посіла ІІІ місце в «Кубку Надій федерації футболу України». Капітаном команди - переможниці є Кисельова Дарина, директор ДЮСШ Василь Миколайович Терещук, голова Курненської ОТГ Леонід Корзун.

Кращими тенісистом став чемпіон України у віковій категорії 2003-2004 р.н., призер XVII сільських спортивних ігор Житомирщини Грибан Вадим.
Також підбито підсумки спортивних змагань:

Переможцями XVII обласного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям!» стали збірні команди:
Третє місце - збірна команда Житомирського району
Друге місце - команда Пулинського району
Перше місце – команда Черняхівський району

Переможці XVII сільських спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів:
Третє місце - Пулинський район
Друге місце - Коростенський район
Перше місце – Житомирський район.

Напруженою та цікавою була боротьба за загальнокомандні призові місця:
Набравши по 15 очок третє місце розділили - команда Новоград-Волинського р-ну та Пулинського району;
Друге загальнокомандне місце посіла команда Коростенського району;
Перше загальнокомандне місце посіла команда Житомирського р-ну;

За особисту активну участь та допомогу в організації і проведенні спортивно-масової роботи серед сільського населення подякою від Житомирської державної адміністрації був нагороджений - Шакура Михайло Пилипович;

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення та з нагоди підведення підсумків спортивного сезону 2017 року обласної організації ВФСТ "Колос"грамотами Житомирської обласної ради та грошовою нагородою були нагороджені:
Корзун Леонід Васильович - голова Курненської ОТГ;
Терещук Василь Миколайович - директор Стрибізької ДЮСШ;

Народні прикмети

19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено