IP: 18.206.175.155 Login - Register

Як повідомляє Пулинська районна федерація футболу, 9 листопада в малому залі засідань районної ради відбулося розширене засідання федерації, в якому брали участь члени федерації футболу та представники команд.

По першому питанню з інформацією виступив голова Пулинської районної федерації футболу Георгій Андрійчук. У своєму виступі він відмітив, що чемпіонат району в цілому пройшов добре. Проте він вказав і на недоліки в його організації. Це – не завжди кваліфіковане суддівство, не завжди підготовлені поля, відсутність медперсоналу, а іноді й неадекватність поведінки глядачів.


В цьому році абсолютним переможцем чемпіонату заслужено стала команда «Автомобіліст» с. Стрибіж, яка в кінцевому рахунку пройшла успішно всю дистанцію і набрала 65 залікових очок. Інтрига розгорнулась за II сходинку чемпіонату, де до останнього туру чемпіонату йшла безкомпромісна боротьба між минулим чемпіоном командою «Арсенал» с. Старий Майдан та призером чемпіонату командою ФК «Пулини» смт. Пулини, яка успішно і організовано пройшла II коло чемпіонату. На цей раз успіх був на стороні пулинчан, які зайняли ІІ місце, а відповідно ІІІ місце посіла команда «Арсенал» с. Старий Майдан.
Хочеться відмітити хорошу організацію та змістовну гру команд «Сокіл» с. Соколів (4 місце), «Юність» с. Курне (5 місце) та команди «Полісся» с. Івановичі (6 місце). Нажаль не дограла до кінця чемпіонату самобутня та технічна команда «Промінь» с. Грузливець.

У федерації сподіваються, що в нових умовах – при створенні об’єднаних територіальних громад, чемпіонат району збережеться в старому, а то і в більшому форматі, а новообрані голови ОТГ будуть і надалі надавати допомогу в організації змагань на території району. На засіданні відмітити Пулинського селищного голову Гаврилюка О.С., Стрибізького сільського голову Корзуна Л.В., Курненського сільського голову Римарева М.М., Тетірського сільського голову Загурського В.В., Старомайданського сільського голову Корзуну О.Л., Соколівського сільського голову Колесника А.В. за активну роботу по організації та підтримці футбольних команд та в цілому спорту в районі.

Щодо проведення «Кубку осені». Були різні думки, як членів виконкому федерації футболу так і представників команд. Проте більшістю голосів було вирішено провести «Кубок Осені» в районі починаючи з 18 листопада 2017 року, а по його завершенні перейти до проведення чемпіонату району з футзалу, який успішно пройшов минулого спортивного сезону. За домовленістю учасників засідання, інформацію про участь в «Кубок Осені» можна подавати в районну федерацію футболу до 14 листопада 2017 року.

На попередньому засіданні федерації були розглянуті зразки емблеми Пулинської районної федерації футболу, проте вони не отримали відповідної підтримки. Було вирішено оголосити конкурс про розробку емблеми Пулинської районної федерації футболу. Було обумовлено, що переможця кращого зразка емблеми буде нагороджено футбольним м’ячем. Із запропонованих зразків було вибрано емблему Пулинської районної федерації футболу, яку розробив Віталій Давидюк. Його емблема всім сподобалась і всі присутні проголосували за те, щоб вона була емблемою Пулинської районної федерації футболу. Як переможець конкурсу він був нагороджений футбольним м’ячем від Пулинської районної федерації футболу.Не було великої дискусії й щодо визначення кращого судді чемпіонату району з футболу. Одноголосно ним став Загурський Роман Зенонович, житель с.Тетірки, депутат районної ради 7-го скликання, який відсудив найбільше матчів і більшість із них на високому рівні. За пропозицією виконкому він буде нагороджений громадською спілкою «Житомирської обласної федерації футболу».

Народні прикмети

21 лютого відзначається день пам’яті пророка Захарії Серповидця, великомученика Теодора (Феодора) Стратилата. Якщо вночі прогриміло, можна було розраховувати на багатий урожай, великий приплід у тварин та часті дощі влітку. Наші пращури також підмітили, чим холодніша остання неділя лютого, тим теплішим буде березень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено