IP: 100.26.176.182 Login - Register

Вже шостий рік поспіль на стадіоні «Колос» Пулинської ДЮСШ проходить традиційний турнір з футболу присвячений пам’яті прекрасної людини, талановитого хірурга, депутата обласної ради Павла Олександровича Воєводи. Він організований в знак його заслуг перед громадою Пулинського та інших районів області, тих людей яким він допоміг, його багато численних учнів, які і досі продовжують його естафету по всій території України.


В 11.30 біля пам’ятної плити, що розміщена на приміщенні Пулинської районної лікарні зібралися представники команд, керівники району, багато численні гості. Також представники делегацій відвідали кладовище в смт Пулини, де поховано Павла Олександровича де вшанували пам'ять заслуженої людини.

На стадіоні «Колос», де і проходив футбольний турнір, виступили голова районної ради А.Липко, селищний голова О.Гаврилюк, голова обкому профспілки працівників медицини А.Супряга, голова обласної організації ТОВ «Спартак» Б.Шевчик, депутат обласної ради Т.Собко, в.о. головного лікаря ЦРЛ П.Гуменюк та брат Павла Олександровича, лікар швидкої допомоги обласної лікарні В.Воєвода. У своїх виступах вони згадували, що Павло Олександрович був прекрасною людиною, кваліфікованим фахівцем, умілим наставником та хорошим другом, який любив життя і практично нікому не відмовив у допомозі.

У футбольних баталіях взяли участь три команди: лікарі з міста Житомира, Новоград-Волинського та селища Пулини. Згідно з жеребкуванням у першій зустрічі взяли участь тогорічні переможці турніру, команда лікарів м. Житомира та Новоград-Волинського. І знову успіх був на боці представників обласного центру. Вони перемогли з рахунком 1:0. У другій грі зустрілися команди лікарів Житомира та смт Пулини. Була красива безкомпромісна боротьба. Глядачі були свідками красивих комбінацій, наполегливих атак. Проте цей футбольний матч не виявив переможців. Загальний підсумок 0:0.
І ось третій матч. В ньому вирішилася доля переможця турніру та інших призових місць. Цього разу була краща команда лікарів Пулинської лікарні, яка з рахунком 4:1 перемогла команду з Новоград-Волинського.

І в підсумку: на першому місці команда «Медик» смт Пулини, на другому - лікарі-футболісти з м. Житомира, а на ІІІ місці представники з Новоград-Волинського.

Всі команди були нагороджені кубками, а гравці які були кращими в своїх номінаціях - іменними подарунками та кубками.

за інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту
Пулинської РДА

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”; “Мороз насипав білих троянд”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ