IP: 54.81.71.219 Login - Register

Починаючи  з 16 лютого до 2 березня, в спортивному залі  Курненської ЗОШ І –ІІІ ст. проходив чемпіонат Червоноармійського району з міні-футболу  в залік селищній та сільським радам.

На чемпіонат було заявлено вісім команд, які шляхом жеребкування були поділені на дві групи: І група: «Автомобіліст» (с. Стрибіж), «Юність» (с. Курне), «Фортуна» (с. Мартинівка), «Сокіл» (с. Соколів); ІІ група: «Пулини» (смт. Червоноармійськ), «Льонзавод» (с. Льонзавод), «Штурм» (с. Корчівка), «Вимпел» (с. Гута–Юстинівка).

Цікава і динамічна гра у відбірковому турі показала, що всі команди були налаштовані на перемогу та прагнули потрапити до півфіналу. Після декількох результативно проведених ігор в півфінал вийшли «Автомобіліст» та «Юність», а з другої групи - «Льонозавод» та «Пулини».

За підсумковими результатами змагань, які продовжувалися більше чотирьох годин, не враховуючи коротких перерв, абсолютним клубним чемпіоном стала команда «Пулини». Друге місце посіла команда «Автомобіліст», третє – команда «Юність», четверте місце  – команда «Льонозавод».

За спортивною традицією переможцям та призерам чемпіонату було вручено грамоти, футбольні кубки і грошову премію. Суддівською колегією було визначено кращих гравців  змагань. Ними стали: кращий воротар – Андрійчук Юрій (команда «Юність»),  кращий захисник – Трофимчук Богдан (команда «Льонозаводу»), кращий бомбардир – Гребенюк Михайло (команда «Автомобіліст»), кращий гравець – Осіпчук Олег (команда «Пулини»).

Прес-служба Департаменту сім'ї, молоді та спорту

Народні прикмети

25 червня відзначається день пам'яті преподобних Петра Афонського і Онуфрія Великого. У народі цей день часто називали Петро Поворот, оскільки з Петра Афонського сонце на зиму, а літо на спеку повертає. У минулі часи було прийнято сіяти в цей день до обіду якесь біле зерно, а після обіду - чорне (гречку). Виконання цього правила гарантувало успіх. У цей день випадають великі роси. Наші пращури примітили, якщо дощ йде маленькими краплями - буде йти довго.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено