IP: 54.156.67.122 Login - Register

17 вересня, відбувся ІV тур другого кола чемпіонату Пулинського району з футболу. Матч між командами "Промінь" та "Арсенал"  було зірвано.

На футбольному полі в селі Грузливець де зустрічались місцева команда "Промінь" та команда "Арсенал" з Старого Майдану гравець команди господарів після отримання красної карточки категорично відмовився покидати поле, вважаючи рішення судді матчу неправомірним. За таких обставин, поєдинку не судилося завершитися, арбітр зупинив матч. Долю матчу вирішувалось на засіданні КДК районної футбольної федерації. Рішенням контрольно-дисциплінарного комітету команді "Промінь" зараховано технічну поразку, гравець ФК «Промінь» дискваліфіковується на 1 гру та не приймає участі у змаганнях, арбітру винесено попередження.

фото ФК "Арсенал"

ІV тур (ІІ коло) чемпіонату Пулинського району з футболу

"ВИМПЕЛ"
(Гуто-Юстинівка)
1:1 "ДРУЖБА"
(Пулино-Гута)
"ПАТРІОТ"
(Курне)
1:5 "АВТОМОБІЛІСТ"
(Стрибіж)
"ФЕНІКС"
(Ст. Олександрівка)
2:7 "ПОЛІССЯ"
(Івановичі)
"ОЛІМП"
(Тетірка)
0:4 "ПУЛИНИ"
(Пулини)
"ЮНІСТЬ"
(Курне)
2:0 "СОКІЛ"
(Соколів)
"ПРОМІНЬ"
(Грузливець)
0:3 "АРСЕНАЛ"
(Старий Майдан)
"ЗЕНІТ"
(Великий Луг)
   

ТАКОЖ ДИВИСЬ РЕЗУЛЬТАТИ : І тур, II тур, IIІ тур, IV тур, V тур, VІ тур, VІІ тур, VІІІ тур, ІХ тур, Х -ХІ тур, ХІІ тур, ХІІІ тур, ХІV тур, ХV тур, ХVI тур,

Народні прикмети

24 жовтня вшановується пам'ять Пилипа, апостола від семидесяти. Якщо цього дня вранці випадав сніг, можна було очікувати студену зиму. Наші пращури казали: "Кичига і вороч (лопать водяного колеса) сперечаються. Селяни на млин молоти зерно возять" - з цього часу починали заготівлю борошна.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено