IP: 54.166.228.35 Login - Register

Щороку у вересні традиційно відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю та об’єднує людей.


10 вересня 2017 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у Пулини відбулося районне спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту. В цей день проведено змагання з волейболу, міні-футболу, тенісу настільного та в перше з дартсу.

В міні-футболі змагалися ветерани, всі команди показали високий рівень підготовки. Оргкомітетом було визначено кращим гравцем турніру О. Дорошенка. Приємною несподіванкою для місцевої футбольної команди ветеранів «Фанат» було вручення нової футбольної форми від селищного голови О.С. Гаврилюка.


Майстерність з волейболу показали дівчата які були прикрасою свята команда «Пулиночанка» (капітан команди В. Мельник) стала кращою. Оргкомітетом було визначено кращим гравцем турніру А. Муха.
Цікавою грою були змагання з дартсу. В запеклій безкомпромісній грі бронзову нагороду здобула А. Муха, срібло отримав В. Кравченко, золоту нагороду отримала К. Кравченко.


Після змагання відбулася урочиста частина змагань завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту С.В. Перегуда, селищний голова О.С. Гаврилюк, заступник голови районної ради Г.С. Андрійчук та голова ВФСТ «Колос» М.П. Шакура, привітали всіх присутніх на спортивному майданчику зі святом та вручили грамоти, подяки, фахівцям, громадським діячам та ветеранам спорту Пулинського району.
Завершилися урочистості нагородженням грамотами, медалями та кубками призерів спортивних змагань та побажанням подальших перемог на спортивному Олімпі. 

Народні прикмети

20 липня відзначається день пам'яті преподобної Євдокії, княгині Московської. У народі цей день називали Явдоха Сіногнійка, оскільки наставав час затяжних дощів, що, у свою чергу, псувало сіно. Наші пращури наставляли: "Згребеш сіно до купи, так і не страшись хмари". Наші пращури помітили, яка Явдоха Сіногнійка, такий буде і листопад.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено