IP: 54.91.16.95 Login - Register

З 30 червня по 2 липня на навчально-спортивній базі "Переяславль" відбулися всеукраїнські змагання з настільного тенісу "Хто ти, майбутній олімпієць?", де перемогу виборола команда з Житомирської області

 

Брали участь юнаки та дівчата 2003 року народження. Загалом приїхало десять команд (по два гравці у кожній) з десяти різних областей. Серед них виступала й команда Житомирської області за яку виступали Вадим Грибан з села Чернявка Пулинського району та Ілля Григор’єв смт Корнин Попільнянського району, тренер команди голова Пулинської РО ВФСТ «Колос» Шакура М.П.

Грали за коловою системою до двох переможних партій. За підсумками змагань переможцем серед хлопців став Вадим Грибан, другим – Данило Катиневський (Запорізька область), третім – Євген Іваненко (Переяслав-Хмельницький МСОК "Колос").

Підрахувавши особисті результати учасників, визначили найкращі команди турніру. Першою стала команда Житомирської області, другою – Тернопільської, третьою – Чернівецької.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено