IP: 54.198.134.104 Login - Register

З 30 червня по 2 липня на навчально-спортивній базі "Переяславль" відбулися всеукраїнські змагання з настільного тенісу "Хто ти, майбутній олімпієць?", де перемогу виборола команда з Житомирської області

 

Брали участь юнаки та дівчата 2003 року народження. Загалом приїхало десять команд (по два гравці у кожній) з десяти різних областей. Серед них виступала й команда Житомирської області за яку виступали Вадим Грибан з села Чернявка Пулинського району та Ілля Григор’єв смт Корнин Попільнянського району, тренер команди голова Пулинської РО ВФСТ «Колос» Шакура М.П.

Грали за коловою системою до двох переможних партій. За підсумками змагань переможцем серед хлопців став Вадим Грибан, другим – Данило Катиневський (Запорізька область), третім – Євген Іваненко (Переяслав-Хмельницький МСОК "Колос").

Підрахувавши особисті результати учасників, визначили найкращі команди турніру. Першою стала команда Житомирської області, другою – Тернопільської, третьою – Чернівецької.

Народні прикмети

23 квітня відзначається день пам'яті святих мучеників Терентія, Помпія та ін. У цей день у давнину спостерігали за сонцем: "Якщо сонце зійде червоне у туманному серпанку - рік буде хлібородним. Якщо викотиться із-за гори - доведеться переорювати озиме поле і засівати яровими". У цей час розкриваються бруньки у груші, дуба. Сходять нарциси, крокуси, а при ранній і теплій весні можуть зацвісти.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено