IP: 54.198.164.83 Login - Register

31 травня відбулося засідання Пулинської районної федерації футболу (РФФ) На засіданні відверто обговорили всі винесені на засідання питання. Членами федерації та головою КДК після внесення поправок та уточнень було затверджено положення РФФ.

- Згідно з новим положенням, команда господар готує поле, відповідає за порядок на стадіоні перед, під час і після проведення матчу, а також оплачує послуги незалежного судді. - розповів голова федерації Андрійчук Г.С. та додав, - в процесі роботи федерації розглядалося питання суддівства чемпіонату. Для того щоб суддівство було об'єктивним, незаангажованим, було прийнято рішення ввести інститут незалежних суддів. Обласна федерація футболу обіцяла допомогти  провести навчання суддів.Також на засіданні було затверджено календар ігор чемпіонату Пулинського району на 2017 року. Нагадаємо, що в минулу неділю 28 травня відбувся перший тур чемпіонату.

На цьому ж засіданні були обрані голови комітетів, зокрема аматорського футболу (Шакура М.П.), дитячо-юнацького футболу (Терещук В.М.), міні-футболу (Перегуда С.В.), жіночого футболу (Корнійчук В.П.) апеляційний (Андрійчук Г.С.), суддівський (Чорний В.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено