IP: 54.81.237.159 Login - Register

31 травня відбулося засідання Пулинської районної федерації футболу (РФФ) На засіданні відверто обговорили всі винесені на засідання питання. Членами федерації та головою КДК після внесення поправок та уточнень було затверджено положення РФФ.

- Згідно з новим положенням, команда господар готує поле, відповідає за порядок на стадіоні перед, під час і після проведення матчу, а також оплачує послуги незалежного судді. - розповів голова федерації Андрійчук Г.С. та додав, - в процесі роботи федерації розглядалося питання суддівства чемпіонату. Для того щоб суддівство було об'єктивним, незаангажованим, було прийнято рішення ввести інститут незалежних суддів. Обласна федерація футболу обіцяла допомогти  провести навчання суддів.Також на засіданні було затверджено календар ігор чемпіонату Пулинського району на 2017 року. Нагадаємо, що в минулу неділю 28 травня відбувся перший тур чемпіонату.

На цьому ж засіданні були обрані голови комітетів, зокрема аматорського футболу (Шакура М.П.), дитячо-юнацького футболу (Терещук В.М.), міні-футболу (Перегуда С.В.), жіночого футболу (Корнійчук В.П.) апеляційний (Андрійчук Г.С.), суддівський (Чорний В.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ