IP: 54.158.55.5 Login - Register

17-19 травня у м. Житомир пройшов Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту. У перший же день за перемогу змагалися наймолодші учасники – команди дружин юних пожежних. Цього року першість виборювали 23 команди з усіх районів області.

Юнакам довелося показати свою вправність у бігові на 100 метрів, підйомі по штурмовій драбині у вікно другого поверху навчальної башти та пожежній естафеті. Останній етап, беззаперечно, був найцікавішим для глядачів. Адже, крім подолання смуги перешкод юним пожежним доводилося за допомогою вогнегасника ще й гасити умовну пожежу.

У пожежній естафеті команди-переможці розташувалися наступним чином: І місце – м. Житомир, ІІ місце – Пулинський район (район представляли хлопці зі Стрибіжа) та ІІІ місце – Баранівський район.

Після трьох етапів змагань за результатами, що показали команди,  було визначено переможців, на жаль команди нашого району серед них не було. У загальнокомандному заліку перемогла команда з обласного центру, друге місце посіли спортсмени з Житомирського району, а бронзу завоювала дружина юних пожежних Баранівського району.