IP: 54.198.143.210 Login - Register

14 травня відбувся футбольний турнір у селі Тетірка Пулинського району, присвячений пам’яті Олексія Шевчука. Це був 22-й турнір серед ветеранів – віком 40 і більше років.

Турнір започаткований у травні 1996 року. З того часу в ньому брали участь команди з Житомирської області – Пулинського району та Новоград-Волинського районів, м. Житомир, з Івано-Франківської та Чернівецької областей (м. Чернівці).

Незмінним організатором турніру залишається Ярослав Болембах.

У сьогоднішньому турнірі взяли участь ФК «Авангард» (смт Довбиш), «Фанат» (смт Пулини), «Олімп» (с. Тетірка) та збірна ветеранів Пулинського району.

Переможцем сьогодні стала та ж команда, що й на першому турнірі у 1996 році – команда ветеранів «Олімп» (с. Тетірка). друге місце зайняла збірна ветеранів Пулинського району, третє – ФК Фанат з смт Пулини.

- У Пулинському районі є багато активних, енергійних людей, яким небайдужий спорт, і не важливо, хто яке місце посів. Приємно мати справу з людьми, які не лише розвивають район, популяризуючи спорт, а й дають гарний приклад для наших дітей. - розповів Дмитро Кропачов, який був присутній на цьому турнірі.

Народні прикмети

24 жовтня вшановується пам'ять Пилипа, апостола від семидесяти. Якщо цього дня вранці випадав сніг, можна було очікувати студену зиму. Наші пращури казали: "Кичига і вороч (лопать водяного колеса) сперечаються. Селяни на млин молоти зерно возять" - з цього часу починали заготівлю борошна.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено