IP: 54.81.166.196 Login - Register

14 травня відбувся футбольний турнір у селі Тетірка Пулинського району, присвячений пам’яті Олексія Шевчука. Це був 22-й турнір серед ветеранів – віком 40 і більше років.

Турнір започаткований у травні 1996 року. З того часу в ньому брали участь команди з Житомирської області – Пулинського району та Новоград-Волинського районів, м. Житомир, з Івано-Франківської та Чернівецької областей (м. Чернівці).

Незмінним організатором турніру залишається Ярослав Болембах.

У сьогоднішньому турнірі взяли участь ФК «Авангард» (смт Довбиш), «Фанат» (смт Пулини), «Олімп» (с. Тетірка) та збірна ветеранів Пулинського району.

Переможцем сьогодні стала та ж команда, що й на першому турнірі у 1996 році – команда ветеранів «Олімп» (с. Тетірка). друге місце зайняла збірна ветеранів Пулинського району, третє – ФК Фанат з смт Пулини.

- У Пулинському районі є багато активних, енергійних людей, яким небайдужий спорт, і не важливо, хто яке місце посів. Приємно мати справу з людьми, які не лише розвивають район, популяризуючи спорт, а й дають гарний приклад для наших дітей. - розповів Дмитро Кропачов, який був присутній на цьому турнірі.

Народні прикмети

20 квітня відзначається день пам'яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з'являються перші гриби - сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок - це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено