IP: 54.80.248.78 Login - Register

14 травня відбувся футбольний турнір у селі Тетірка Пулинського району, присвячений пам’яті Олексія Шевчука. Це був 22-й турнір серед ветеранів – віком 40 і більше років.

Турнір започаткований у травні 1996 року. З того часу в ньому брали участь команди з Житомирської області – Пулинського району та Новоград-Волинського районів, м. Житомир, з Івано-Франківської та Чернівецької областей (м. Чернівці).

Незмінним організатором турніру залишається Ярослав Болембах.

У сьогоднішньому турнірі взяли участь ФК «Авангард» (смт Довбиш), «Фанат» (смт Пулини), «Олімп» (с. Тетірка) та збірна ветеранів Пулинського району.

Переможцем сьогодні стала та ж команда, що й на першому турнірі у 1996 році – команда ветеранів «Олімп» (с. Тетірка). друге місце зайняла збірна ветеранів Пулинського району, третє – ФК Фанат з смт Пулини.

- У Пулинському районі є багато активних, енергійних людей, яким небайдужий спорт, і не важливо, хто яке місце посів. Приємно мати справу з людьми, які не лише розвивають район, популяризуючи спорт, а й дають гарний приклад для наших дітей. - розповів Дмитро Кропачов, який був присутній на цьому турнірі.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять мучениці Акелини (Акулини). У народі цей день називали: Акулина Гречишниця (у цей час сіють гречку), Акулина - Криві огірки (у цей час ще можна сіяти огірки, але красивими вони вже не будуть). З Акулини лютують мошки, комарі, г'едзі, мухи. "Мошкара товчеться колами - на хорошу погоду". Наші пращури вечором 26 червня слідкували за місяцем: якщо він у білому колі, то буде дощ. Кінець "горобиним ночам". У цей час зацвітає барбарис.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ