IP: 54.81.237.159 Login - Register

На стадіоні Пулини відбулись ігри півфіналів Кубку Весни'17. За вихід змагалися між собою переможці зон "Арсенал" (Ст.Майдан) та "Дружба" (Чернявка) та друга пара команд "Автомобіліст" (Стрибіж) та "Сокіл" (Соколів).

 

В першій грі переможець визначився майже відразу, хоча перший гол забила "Дружба", команда зі Старого Майдану відразу вирівняла рахунок і забила ще п'ять голів в одні ворота. В підсумку "Арсенал" виграв у "Дружби" з рахунком 6:1. Всі шість голів, або подвійний хет-трик провів легіонер з Чуднова, який грав за "Арсенал".

Друга гра була рівною, моменти, які потрібно було реалізовувати, були в обох команд. Гра йшла, до того, моменту коли в когось першого здадуть нерви або ж хто першим заб'є. В другій половині гри, коли на трибунах говорили вже про додатковий час, вдалою атакою "Автомобіліст" "розмочує" рахунок і за декілька хвилин закріплює свою позицію 2:0. Команда "Сокіл" граючи до останніх хвилин домінувала біля воріт суперника та забила красивий гол у відповідь, але на жаль не скористалася гарним шансом зрівняти рахунок. Тож 9 травня на стадіоні у селі Великий Луг у фінальному матчі зустрінуться "Арсенал" та "Автомобіліст".

 

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ