IP: 54.81.166.196 Login - Register

На стадіоні Пулини відбулись ігри півфіналів Кубку Весни'17. За вихід змагалися між собою переможці зон "Арсенал" (Ст.Майдан) та "Дружба" (Чернявка) та друга пара команд "Автомобіліст" (Стрибіж) та "Сокіл" (Соколів).

 

В першій грі переможець визначився майже відразу, хоча перший гол забила "Дружба", команда зі Старого Майдану відразу вирівняла рахунок і забила ще п'ять голів в одні ворота. В підсумку "Арсенал" виграв у "Дружби" з рахунком 6:1. Всі шість голів, або подвійний хет-трик провів легіонер з Чуднова, який грав за "Арсенал".

Друга гра була рівною, моменти, які потрібно було реалізовувати, були в обох команд. Гра йшла, до того, моменту коли в когось першого здадуть нерви або ж хто першим заб'є. В другій половині гри, коли на трибунах говорили вже про додатковий час, вдалою атакою "Автомобіліст" "розмочує" рахунок і за декілька хвилин закріплює свою позицію 2:0. Команда "Сокіл" граючи до останніх хвилин домінувала біля воріт суперника та забила красивий гол у відповідь, але на жаль не скористалася гарним шансом зрівняти рахунок. Тож 9 травня на стадіоні у селі Великий Луг у фінальному матчі зустрінуться "Арсенал" та "Автомобіліст".

 

Народні прикмети

20 квітня відзначається день пам'яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з'являються перші гриби - сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок - це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено