IP: 54.81.237.159 Login - Register

Сьогодні, 30 квітня, згідно з календарем ігор чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів, на футбольному полі смт. Пулин відбулася гра ФК "Фанат" - ФК "Полісся".

Весна майже підійшла до свого екватору, а температура на футбольному полі зовсім не весняна. Попри холодну погоду та сильний дощ гра відбулася.

На заході був присутній перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський, який привітав усіх із початком сезону і побажав командам достойних результатів.

Також подяку від Житомирської обласної федерації футболу за вагомий внесок у розвиток ветеранського футболу Житомирщини й футбольні м’ячі від Федерації футболу України отримали Георгій Єль («Фанат») і Борис Бутханов («Полісся»).

Матч «Фанат» (Пулини) – «Полісся» (Житомир) став матчем-відкриття чемпіонату області. Це була складана у всіх розуміннях гра. Обидві команди непогано провели обидва матчі зустрічі. На початку першого тайму гравець "Фанату" отримав серйозну травму в результаті жорсткої гри з боку захисника "Полісся", після чого його з поля забрала "швидка". Отримавши червону картку гості півтора матчу грали в меншості.

У грі було багато гольових моментів, але зустріч так і закінчилася з рахунком 0:0.

Календар ігор Чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів

(гравців 40 років і старші) сезону 2017 року

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ