IP: 54.80.248.78 Login - Register

З 4 по 10 квітня 2017 року на футбольних полях Житомирщини проходили зональні змагання футбольного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям!». Шість зон були розподілені за територіальним принципом. Юні футболісти в трьох вікових групах боролись за єдину путівку попадання у фінал з кожної вікової групи.

Дитячий футбол Житомирщини нині знаходиться на підйомі. Тому завдяки масовості учасників футбольному фестивалю тренери ДЮСШ зможуть відшукати перспективних хлопчаків, які з часом гідно будуть виступати на рівні ДЮФЛ України.

Загалом в змаганнях взяло участь 60 юнацьких команд, які представляли 20 районів та 6 об’єднаних територіальних громади, загальна кількість учасників досягла майже 900.

Тож до четвертого етапу змагань пробились:

2002-2003 р. н. 2004-2005 р. н. 2006-2007 р. н.
1.Новогра-Волинський р-н 1.Новогра-Волинський р-н 1.Ємільчинський р-н
2.Пулинський р-н 2.Селянщинський спорт. ліцей 2.Житомирський р-н
3.Андрушівський р-н 3.Попільнянський р-н 3.Ружинський р-н
4.Радомишльський р-н 4.Радомишльський р-н 4.Коростишівська ОТГ
5.Лугинська ОТГ 5.Лугинська ОТГ 5.Коростенський р-н
6.Романівський р-н 6.Чуднівський р-н 6.Чуднівський р-н

  
 
  
  
  

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять мучениці Акелини (Акулини). У народі цей день називали: Акулина Гречишниця (у цей час сіють гречку), Акулина - Криві огірки (у цей час ще можна сіяти огірки, але красивими вони вже не будуть). З Акулини лютують мошки, комарі, г'едзі, мухи. "Мошкара товчеться колами - на хорошу погоду". Наші пращури вечором 26 червня слідкували за місяцем: якщо він у білому колі, то буде дощ. Кінець "горобиним ночам". У цей час зацвітає барбарис.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ