4 січня 2017 року в Пулинському відділенні поліції провів виїзну зустріч з громадянами Пулинського району - начальник Головного управління Нацполіції Житомирщини - полковник поліції Печененко В’ячеслав Петрович.

Свій візит В’ячеслав Петрович розпочав із зустрічі з представниками місцевої влади – головою районної держадміністрації та ради, селищним головою. Під час зустрічі обговорили проблеми Пулинщини, що входять у сферу повноважень поліції. Учасники зустрічі обговорили стан матеріально-технічного забезпечення Пулинського відділення поліції, від якого на пряму залежить багато чинників які впливають на підтримання правопорядку. Зокрема, говорили про необхідність кількісного зміцнення кадрового потенціалу районної поліції, а також не оминули проблеми які виникають при профілактичній роботі щодо зменшення аварійності на дорогах.

Обговорили та погодились про необхідність продовжувати подальшу реалізацію проекту зі встановлення у населених пунктах району і райцентрі систем відеоспостереження, що дозволить працівникам правоохоронних органів ефективно попереджувати та розкривати кримінальні правопорушення.

На зустрічі з начальником Житомирської обласної поліції зі своїми невирішеними питаннями звернулося подружжя із села Соколів, щодо розслідування кримінальної справи, в якій вони є потерпілими. Вивчивши ситуацію, В’ячеслав Печененко дав доручення керівнику райвідділку зробити все необхідне для налагодження зв'язку між усіма сторонами в цій справі та інформувати про перебіг досудового розслідування, конкретні терміни й етапи його проведення.

Також на зустріч до обласного керівника прийшов 69-річний житель Пулин, інвалід І-ої групи, який висловив вдячність за виявлену людяність та небайдужість місцевих поліціянтів. Він розповів про нещодавній випадок в його житті, коли правоохоронці стали єдиними рятівниками, які допомогли йому вибратися з лісу і потрапити до власної оселі. Тоді чоловік у сутінках повертався з гостин у сусідньому селі та заблукав в полі.

За інформацією Відділу комунікації поліції Житомирської області

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ