Новорічні свята розпочалися. І перше, найулюбленіше, чудове свято - день Святого Миколая. На передодні  свята в читальній залі Пулинської ЦРБ зібралися дорослі і діти на сімейний захід, присвячений Святому Миколаю.


Ведуча заходу Олена Грозовська  розповідала   історії  та легенди про  Святого Миколая,ознайомила з народними вірюваннями, а допомогали  їй  ведучі  користувачі з дитячого відділу: Кондратенко Аня та Чайківська Аліна.


Діти та дорослі приймали активну участь у конкурсах: "Незручний пиріжок", "Збір урожаю","Страви за алфавітом","Впізнай автора" та відповідали на запитання зимової  вікторини.

Для присутніх  діти зіграли сценки з казок:  "Курочка ряба " та "Колобок". Молитву до Святого Миколая прочитала  Саша Кулик, а  пісня Новий рік" прозвучала у виконанні Альони Волосянської. Всі діти та дорослі отримали призи від Миколая та частувалися  запашним  чаєм з пиріжками.

В ході заходу були підведені підсумки роботи бібліотеки перед читачами. Відзначили кращих користувачів бібліотеки та підсумували конкурс акції "Подаруй бібліотеці книгу". Переможець акції Наталія Фузіцька - лікар центральної районної лікарні.

Районна бібліотека отримала в дарунок книги від Пулинського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів та слова привітання зачитала її представник Марія Степанівна Гладкіна.До уваги гостей заходу та всіх присутніх була представлена колекція з домашнього архіву сім'ї Мирончуків: Оксани Віталіївни та її доньки Юлії.

Працівники Пулинської бібліотеки висловлюють слова подяки селищному голові Олександру Станіславовичу Гаврилюку, голові правління ГО "Пулинський громадський центр" Надії Володимирівній Яременко, пастору баптиської церкви Володимиру Антоновичу Прокопчуку за підтримку та спонсорську допомогу у проведенні свята.

За матеріалами блогу Пулинської районної бібліотеки.

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ