14 грудня -  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в читальному залі  Пулинської районної бібліотеки  відбувся захід  для учнів місцевого професійно-технічного ліцею, приурочений цьому дню.

 
"Як відомо, цього року в Україні відзначали тридцяту річницю Чорнобильської трагедії. Вшановуючи учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим - своїм здоров'ям і життям". - повідомляє блог Пулинської районної бібліотеки.

На заході були присутні: ліквідатор І  категорії  Литвин О.М. та ліквідатор ІІ категорії Ліневич В.В. Вони поділилися спогадами про ті часи, та  розповіли про наслідки чорнобильської аварії.Учні переглянули кліп "Героям Чорнобиля  присвячується" та відео-ролик про наших земляків-пожежників, які  брали участь у ліквідації аварії.

Для користувачів бібліотеки організована книжкова виставка "Чорнобиль - скорбота пам'яті людської"

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ