За підсумками обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території у 2016 році та висновками комісії Житомирської обласної ради, визначено переможців конкурсу у 2016 році:

По першій зоні:     

перше місце - Тетірська сільська рада (Пулинського району)
друге місце - Підлубівська сільська рада (Ємільчинського району)
третє місце - Сущанська сільська рада (Олевського району)
    
По другій зоні:

перше місце - Старосолотвинська сільська рада (Бердичівського району)    
друге місце - Кмитівська сільська рада (Коростишівського району)
третє місце - Зарубинецька сільська рада (Андрушівського району)

Сільські ради, які зайняли перші місця нагородженні премією в сумі 20 тис. грн., за другі місця - 13 тис. грн, за треті - 8 тис. грн.

А також нагороджено грошовою винагородою голів сільських рад переможців, за перше місце - 4 тис. грн., друге - 3 тис. грн. третє - 2 тис. грн.

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ