В Пулинському громадському та бізнес центрі проведено зустріч-діалог між представниками місцевої громади. Запрошувались всі, хто має бажання подумати разом, поділитись ідеями та визначити основні проблеми громади. Організатори зустрічі розповіли, як виглядають проблеми Пулин очима дітей та запропонували дорослим розповісти які проблеми бачать вони та поділитись ідеями та досвітом для вирішення конкретних проблем.

Учасники зустрічі обговорили найбільш болючі проблеми, з якими стикаються жителі Пулин. В більшості бачення дітей наявних проблем селища збіглося з баченням дорослих. Серед основних проблем Пулин було названо - незадовільний стан доріг та тротуарів, погане освітлення вулиць, проблема зайнятості та дозвілля молоді, збір вторинної сировини (пластик, скло, макулатура), бездомні собаки. Для кращого проведення дозвілля жителями селища пропонувались ідеї створення спортивного комплексу, дитячого кафе, проведення масових заходів для популяризації активного способу життя, наприклад це можуть бути родинні свята та марафони.

фото Pulin Community and Business Center

Запрошені до діалогу голова райдержадміністрації Байда В.М. та селищний голова Гаврилюк О.С. аналізуючи вказані проблеми висловили свою думку. Наприклад для селищного голови, втілення пропозицій з проведення масових заходів, родинних свят чи марафону не є проблемою, все залежить лише від ініціативи громадян, а він зі своєї сторони обіцяє підтримку. Щодо ідеї спорткомпекса він теж підтримує, але не за тією вартістю за якою розпочате будівництво комплексу на місцевому стадіоні.

фото Pulin Community and Business Center

"Дороги та тротуари це проблема під номером один. Ми провели газ і воду, тепер маємо робити дороги та тротуари. Зробити освітлення вулиць можна багато, а от утримувати його потрібно постійно. Якщо вартість освітлення вулиць в минулому році коштувало близько 60 тисяч гривень то в цьому році це будуть 130-140 тисяч гривень. - розповів Олександр Станіславович - Щоб почистити вулиці від снігу за ці дні пішло 30 тисяч гривень". Також селищний голова повідомив що станція очищення води запрацює вже через 1-2 тижні.

На завершення зустрічі всі дійшли висновку, що кожен має розпочати з себе, своїм прикладом розпочати діяти, багато хто з присутніх пообіцяв зробити перші кроки й реалізувати власну ініціативу в межах своїх можливостей. Це початок для того щоб почати діяти.

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ