Внаслідок дії південного циклону "Юлія", в неділю в Житомирській області очікується комплекс несприятливих погодних умов.3 рівень видано Новоград-Волинському, Баранівському, Романівському, Любарському, Чуднівському районам у зв"язку з дуже сильними снігопадами(формування снігового покриву більше 20-40 см), налипаннями мокрого снігу, хуртовиною(сильний сніг при вітрі більше 12 м/с), а також сильними поривами вітру до 13-17 м/с.)
------------
2 рівень видано Ємільчинському, Лугинському, Коростенському, Малинському, Радомишльському, Черняхівському, Пулинському, Хорошівському, Житомирському, Бердичівському, Андрушівському, Ружинському, Попільнянському, Коростишівському, Брусилівському районам у зв"язку з помірними/сильними снігопадами(формування СП 10-30 см), налипаннями мокрого снігу, хуртовиною, а також сильними поривами вітру(13-17 м/с)
-------------
1 рівень видано Олевському, Овруцькому, Народицькому районам у зв"язку зі слабкими/помірними снігопадами, налипаннями мокрого снігу та сильними поривами вітру до 13-17 м/с.

БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ!!!

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ