28 жовтня у  День визволення України від німецько-фашистських загарбників, громадськість району зібралася біля Монумента Слави щоб вшанувати загиблих в роки Другої Світової війни.

 

До погруддя Монумента Слави покладені квіти. До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.Байда, який нагадав про ті страшні роки, які випали на долю українського народу, про подвиг наших земляків, які  здолали  усі труднощі війни, здобули  і вибороли право на своє історичне існування.

Відвідувачі дитячої центральної районної бібліотеки продекламували вірші про подвиг солдатів. У мітингу взяли участь керівники району, представники колективів,  організацій, підприємств, установ району. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про захисників Батьківщини.

за інформацією райдержадміністрації

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ