27 вересня від Пулинщини передано гуманітарну допомогу нашим захисникам – воїнам 95-ї аеромобільної бригади.

5 комплектів військової форми різних розмірів. 5 пар зимових берців, 10 футболок, 5 комплектів термобілизни, медичні матеріали, цигарки, чай, миючі засоби, шкарпетки, смаколики, зимові спальні мішки - все це та інше зібране за допомогою сільських і селищного голів, деяких керівників установ та організацій району, приватних підприємців. Майже всі голови рад активно включилися в акцію по збору благодійної допомоги і в короткий термін часу зібрали 17 тис.грн.

Особливо хочеться відзначити активну роботу по збору смаколиків (різноманітних солодощів) вчителями та учнями Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 26 вересня в школі відбулася акція до Дня Захисника України «Смаколики воїнам АТО». Ніхто не залишився осторонь від акції. Всі діти несли печиво, цукерки, різноманітні мучні вироби, листівки, малюнки. Кожен клас намагався як найкраще оформити свої подарунки. Акція удалась на славу. Тепер захисники будуть мати змогу поласувати печивом, цукерками, свіжоспеченими мучними виробами, читаючи листи від наших дітей, написаних від щирого серця.

За інформацією сайту Пулинський край

Народні прикмети

3 грудня вшановується пам’ять святителя Прокла. Особливою проблемою у минулі часи були дороги, оскільки суха осіння погода вже закінчилась, а санний шлях ще не налагодився, говорили: “Матінка зима ще снігом дороги не припекла”, “Не чекай цього дня від дороги пуття”. За погодою 3 грудня наші пращури передвіщали погоду на 3 червня — якщо піде сніг, то через півроку буде дощ.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ