IP: 3.209.10.183 Login - Register
 alt=

Через помилку лікарів під час пологів 3-річна Евеліна Степаницька із села Мартинівка Червоноармійського району Житомирської області захворіла на ДЦП (дитячий церебральний параліч).

Дівчинці під час народження травмували шийні хребці. Батьки не можуть самотужки зібрати на реабілітаційний курс 31 тисячу гривень. Про це інформує Українська біржа благодійності.

"У Евеліночки ДЦП. Інтелектуально вона розвинена добре. Найбільше вражені ручки. Для продовження лікування Евеліні потрібно регулярно проходити курси реабілітації. Лікарі рекомендують фізкультурно - оздоровчий курс у Сімферополі, де працюють фахівці з Китаю, що використовують передові технології терапії. Такий курс коштує 31 тисячу гривень, яких у мами просто немає", - йдеться у повідомленні.


Проблеми зі здоров'ям у дівчинки почалися після пологів.
"За словами Олени Степаницької, народилася Евеліна на 39 тижні, пологи були стрімкі, шийка матки погано відкривалася, але лікарі казали народить. В результати їй зробили кесарів розтин, а дитині пошкодили шийні хребці С1-С2. Після цього перевели в патологію новонароджених. Терапія тривала два місяці. Але, приїхавши додому, Евелінка почала сильно плакати, була дуже неспокійна, почав підвищуватися тонус, особливо в руках. Багаторазове обстеження головного мозку, ортопеди, неврологи - все твердили, що все добре, пройде, робіть масаж. Кожного місяця масаж та ЛФК, парафін. Але коли прийшов час робити перші спроби сісти, Евелінка, ніби неваляшка, падала і не розуміла що від неї хотіли".
ДЦП у Евеліни виявили випадково.
"Ми забили тривогу, стали показувати іншим лікарям. Діагноз ДЦП став для нас шоком. Але не вироком. Евеліночці вже три роки. Вона навчилася тримати голову, перевертатися, трошки сидіти. Дуже хоче ходити! Допоможіть дати їй щасливе дитинство", - просить мама дівчинки.

Допомогти Евеліні Степаницькій можна перерахувавши гроші:
МБФ "Українська Біржа Благодійності"
ЕДРПОУ 38005762
Р/р 2600630669802
МФО 305749 м. Київ
Центральне відділення
ПАТ "Банк Кредит Дніпро"
Призначення платежу: благодійна допомога проект "Евелінка хоче бігати"

Народні прикмети

28 березня вшановується пам'ять мучеників Агапія, Пуплія та ін. Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то можна чекати тепла. У наших пращурів був такий звичай: якщо цієї ночі почуєш, як виє собака, слід повернути подушку, щоб сон був хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ