IP: 3.234.211.61 Login - Register
 alt=

У рамках робочої поїздки до Червоноармійський район, 6 травня, голова облдержадміністрації Сидір Кізін відвідав ТОВ «Юкрейніан Клеузінг Кампані», яке спеціалізується на пошитті верхнього одягу.

Підприємство розпочало свою діяльність з липня 2008 року, хоча засноване було 27 березня 2007 року. Його власником є німецька компанія «Дітріх Бок і партнери».

Це перше підприємство в нашому районі, яке має іноземні інвестиції. Їх з початку функціонування було освоєно більше 1 млн євро. Сировина та обладнання - зарубіжні. Продукція «Юкрейніан Клеузінг Кампані» виготовляється на замовлення і реалізується на зовнішньому ринку.

Минулого року обсяг виробництва продукції склав 129384 одиниць, - це чоловічі і жіночі брюки. Обсяг реалізації продукції при цьому складає 3146,9 тис.грн.


Ознайомившись з роботою ТОВ «Юкрейніан Клеузінг Кампані», голова облдержадміністрації Сидір Кізін зазначив, що завдяки саме таким підприємствам наші люди отримують роботу в хороших умовах. Разом з тим, це гарантує ще й надходження податків до місцевого бюджету. Тому необхідно зробити все можливе, щоб було більше таких підприємств. Адже це дозволить утримувати інфраструктуру та соціальну сферу.

Середня заробітна плата працівників фабрики - близько 2 тис. грн. Зараз на підприємстві працює 90 чоловік в одну зміну (8 - годинний робочий день). 60 з них задіяні безпосередньо в цеху. Є потреба у кваліфікованих кадрах, оскільки додатково можна залучати до виробництва ще принаймні 15 фахівців. Вирішення цієї проблеми Сидір Кізін вбачає у проведенні спеціалізованих навчань .


«У Червоноармійську є професійно - технічне училище, на базі якого можна було б провести курси і за два місяці підготувати кваліфікованих працівників. Для цього є відповідні інструктори та потужності, адже підприємство готове з цією метою забезпечити навчальний заклад необхідною технікою», - пояснив Сидір Васильович.

Зі свого боку технічний директор ТОВ «Юкрейніан Клеузінг Кампани» Джонні Декард зазначив, що зараз підприємство налагодило певну співпрацю з місцевою владою. Він зазначив, що керівництво компанії зацікавлене у залученні нових співробітників.

«Єдине, про що ми просили б місцеву владу, - це допомогти з пошуком людського ресурсу та залученням персоналу . Тобто сприяти інформуванню людей, зацікавлюючи їх працевлаштовуватися на підприємстві», - сказав Джонні Декард, спілкуючись з представниками ЗМІ.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять преподобного Євфимія Нового, Солунського. Наші пращури помітили, з якого числа у жовтні піде сніг, з того числа весна відкриється у квітні. І ще приказували: "Єфимій холодом коріння трав й дерев із землею смикає, всяку комаху в тьмяній траві укриває, сон навіває". «Як зачнеться на Єфимку моква, то аж до морозів».

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ