IP: 18.232.51.69 Login - Register

З 17 березня по 24 квітня 2014 року на території району проходить  місячник з санітарного очищення та благоустрою населених пунктів  «За чисте довкілля». Під час проведення місячника у заходах  з санітарної очистки та благоустрою взяли участь 20 громад 67-ми населених пунктів району, зокрема  32 підприємства, установи та організації району, 27 загальноосвітніх закладів району, 4 громадські організації та релігійні громади.

На даний час жителями району  прибрано  2,4 тис. м2 прибудинкових та прилеглих до адміністративних будівель територій,  висаджено 0,9 тис. дерев та 0,7 тис. кущів,  ліквідовано 32 стихійних смітників та вивезено  3,0 тис. куб. м сміття. Силами ДП «Червоноармійський лісгосп АПК» на території району посаджено 120 га лісу. Крім того, прибрано від  сміття 110 км вулиць населених пунктів, 30 км узбіч, доріг загального користування,  приведено до належного стану зупинки громадського транспорту. Також приведено в належний  стан 38 кладовищ району, 20 братських могил. Для прибирання задіяно 12 одиниць техніки.


Сектор житлово-комунального господарства
та цивільного захисту населення райдержадміністрації

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського монастиря. У народі Никон вважається покровителем гри в шашки. У цей день зяблик прилітає. Птахи були носіями різних прикмет, у тому числі і погодних, тому, у давнину, як тільки птахи повертались з теплих країв, селяни зазивали їх на ганок, годували крихтами хлібу, зернятками, насінням льону. Наші пращури помітили: якщо перелітні птахи летять дружними зграями, весна хорошою буде.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ