1 квітня 2014 року, за ініціативи керівництва швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компані», що розташована в смт Червоноармійськ, спільно з представниками Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області, відбулися спільні навчання щодо дій працівників фабрики у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Захід відбувався протягом години. Начальник 27-ї державної пожежно-рятувальної частини майор служби цивільного захисту Сергій Довгалюк провів інструктаж персоналу фабрики з питань дотримання основних вимог пожежної та техногенної безпеки на виробництві. Затим було проведено теоретичне та практичне відпрацювання дій працівників щодо повної евакуації з приміщень виробничого цеху та адмінприміщень після спрацювання автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Співробітники Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області здійснили перевірку внутрішніх пожежних кранів з пуском води, якими обладнаний виробничий цех.

На завершення бійці 27-ї ДПРЧ продемонстрували навички гасіння умовної пожежі із застосуванням води та піни. Директор швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компені» Денис Трифонов подякував співробітникам Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та запевнив у подальшій тісній співпраці задля забезпечення безпечних умов праці на виробництві та збереження життя та здоров’я працівників фабрики.

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

28 січня вшановується пам’ять преподобного Павла Тивейського та Іоанна Кущника. У минулі часи була така приказка: “Петро-Павло дня добавив”, що вказувало на збільшення світлової частини дня. У давнину, щоб дізнатись погоду, спостерігали за небом. Якщо зірки сильно блищать, то бути морозу, а якщо вони тьмяні, то буде тепло. Якщо з півночі приходили хмари, то відлиги не чекали. Сніговий буран вдень на Павла передвіщав міцний мороз вночі.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ