IP: 18.232.51.69 Login - Register

1 квітня 2014 року, за ініціативи керівництва швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компані», що розташована в смт Червоноармійськ, спільно з представниками Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області, відбулися спільні навчання щодо дій працівників фабрики у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Захід відбувався протягом години. Начальник 27-ї державної пожежно-рятувальної частини майор служби цивільного захисту Сергій Довгалюк провів інструктаж персоналу фабрики з питань дотримання основних вимог пожежної та техногенної безпеки на виробництві. Затим було проведено теоретичне та практичне відпрацювання дій працівників щодо повної евакуації з приміщень виробничого цеху та адмінприміщень після спрацювання автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Співробітники Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області здійснили перевірку внутрішніх пожежних кранів з пуском води, якими обладнаний виробничий цех.

На завершення бійці 27-ї ДПРЧ продемонстрували навички гасіння умовної пожежі із застосуванням води та піни. Директор швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компені» Денис Трифонов подякував співробітникам Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та запевнив у подальшій тісній співпраці задля забезпечення безпечних умов праці на виробництві та збереження життя та здоров’я працівників фабрики.

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського монастиря. У народі Никон вважається покровителем гри в шашки. У цей день зяблик прилітає. Птахи були носіями різних прикмет, у тому числі і погодних, тому, у давнину, як тільки птахи повертались з теплих країв, селяни зазивали їх на ганок, годували крихтами хлібу, зернятками, насінням льону. Наші пращури помітили: якщо перелітні птахи летять дружними зграями, весна хорошою буде.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ