1 квітня 2014 року, за ініціативи керівництва швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компані», що розташована в смт Червоноармійськ, спільно з представниками Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області, відбулися спільні навчання щодо дій працівників фабрики у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Захід відбувався протягом години. Начальник 27-ї державної пожежно-рятувальної частини майор служби цивільного захисту Сергій Довгалюк провів інструктаж персоналу фабрики з питань дотримання основних вимог пожежної та техногенної безпеки на виробництві. Затим було проведено теоретичне та практичне відпрацювання дій працівників щодо повної евакуації з приміщень виробничого цеху та адмінприміщень після спрацювання автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Співробітники Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області здійснили перевірку внутрішніх пожежних кранів з пуском води, якими обладнаний виробничий цех.

На завершення бійці 27-ї ДПРЧ продемонстрували навички гасіння умовної пожежі із застосуванням води та піни. Директор швейної фабрики ТОВ «Юкреініан Клеузінг Компені» Денис Трифонов подякував співробітникам Червоноармійського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та запевнив у подальшій тісній співпраці задля забезпечення безпечних умов праці на виробництві та збереження життя та здоров’я працівників фабрики.

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

6 липня відзначається день Володимирської ікони Божої Матері. Також у цей день вшановується пам'ять священномучениці Агрипини. У народі святу називали Аграфена Купальниця, тому що в цей день розпочинались купання. Мабуть, найголовнішою подією дня Аграфени Купальниці був збір трав, коріння для лікувальних і знахарських цілей. Щоб дізнатись погоду на щонайближче майбутнє, наші пращури в цей день слідкували за воронами: якщо вони під хмари летять - до негоди.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ