IP: 3.236.212.116 Login - Register

Для виконання заходів індивідуальних планів роботи із засудженими – підобліковими Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області запрошуються соціальні партнери. Одним з них є підрозділ обласного центру зайнятості.

17 травня 2021 року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Пулинського підрозділу обласного центру зайнятості Людмила Лавренчук проінформувала суб’єктів пробації про види послуг, які надає центр зайнятості, зокрема про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу і безробітних.

Пулинський районний сектор філії Центру пробації у Житомирській області, повідомив, що присутніх ознайомили про ряд наявних вакансій в районі та в межах області. Особливий наголос зробили на тому, що працевлаштування обов’язково має бути офіційним та оформленим належним чином. Нелегальна трудова діяльність – це відповідальність перед законом як роботодавця, так і працівника.

 

Народні прикмети

18 вересня вшановується пам'ять преподобного Афанасія Брестського. Погоду цього дня наші пращури визначали за горобиною: якщо в лісі її багато – осінь буде дощовою, а мало – сухою. Якщо листя на горобині пожовкло рано, осінь та зима буде ранньою і холодною.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ