8 грудня 2020 року службою у справах дітей Пулинської селищної ради спільно із фахівцем Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області Світланою Бойко проведена профілактична робота з неповнолітнім клієнтом пробації за участі його законного представника.

Під час бесіди з неповнолітнім говорили про позитивну мотивацію, ставлення до навчання, стосунки з оточуючими, контроль над своїми вчинками, неприпустимість подальшої протиправної поведінки. Представниці служби у справах дітей провели анкетування, результати якого допоможуть їм у подальшій роботі із клієнтом пробації.

Із законним представником неповнолітнього проведено профілактичну бесіду стосовно належного виконання батьківських обов’язків та наслідків їх ігнорування.

В «Центрі пробації» розповіли, про ефективну співпрацю підрозділу пробації та міграційної служби у Пулинах. Так, на виконання індивідуального плану роботи із засудженим, розробленого на підставі проведеної оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, співробітники Пулинського районного підрозділу пробації надали допомогу в оформленні та отриманні паспорта громадянина України клієнту пробації.

Наявність основного документа, що посвідчує особу, дасть змогу засудженому офіційно працевлаштуватися та ефективно вирішувати питання отримання соціальних послуг та побутового влаштування.

Народні прикмети

28 січня вшановується пам’ять преподобного Павла Тивейського та Іоанна Кущника. У минулі часи була така приказка: “Петро-Павло дня добавив”, що вказувало на збільшення світлової частини дня. У давнину, щоб дізнатись погоду, спостерігали за небом. Якщо зірки сильно блищать, то бути морозу, а якщо вони тьмяні, то буде тепло. Якщо з півночі приходили хмари, то відлиги не чекали. Сніговий буран вдень на Павла передвіщав міцний мороз вночі.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ