Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

 9 липня за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації відбувся профілактичний захід: « Безпека на воді» та «Техніка безпеки дітей під час літніх канікул» у якому взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Клименко, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Ірина Скиба, головний спеціаліст служби у справах дітей Тетяна Трохліб, інспектор ювенальної превенції Пулинського ВП Ірина Таргонська, головний інспектор Пулинського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області Роман Загурський та спеціаліст І категорії з питань захисту дітей відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Тетяна Андрійчук.

На зустріч були запрошенні батьки та діти, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації. Під час заходу присутнім були доведені правила безпечної поведінки на водоймах та техніка безпеки у побуті. Батькам було наголошено про заборону відпускати дітей купатися без нагляду дорослих, з метою запобігти трагічним наслідкам через необережність та бездоглядність. По закінченню заходу усім дорослим та дітям було вручено пам’ятки з правилами поведінки на водоймах.

за інформацією служби у справах дітей

Народні прикмети

6 липня відзначається день Володимирської ікони Божої Матері. Також у цей день вшановується пам'ять священномучениці Агрипини. У народі святу називали Аграфена Купальниця, тому що в цей день розпочинались купання. Мабуть, найголовнішою подією дня Аграфени Купальниці був збір трав, коріння для лікувальних і знахарських цілей. Щоб дізнатись погоду на щонайближче майбутнє, наші пращури в цей день слідкували за воронами: якщо вони під хмари летять - до негоди.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ