IP: 18.210.22.132 Login - Register

Пулинським відділенням поліції, до міжнародного Дня захисту дітей, проведено квест-марафон «Безпечна країна-щаслива дитина». Понад 300 дітей, які брати участь у заході мали змогу не лише почути багато цікавого, але й практично застосувати всі свої навички та вміння.

Для цього було створено ряд цікавих станцій : «Поліція майбутнього», «Медична», «Пожежна», «Поліцейська»,
«Крокодил», «Мистецька», «Я тебе малюю», «Словотвори», «Головоломка» та інші. Також проведені майстер-класи по прядінню, стрільби з лука, метання списа, організовано флешмоби та зони відпочинку. Діти були активними, веселими, щасливими у піднесеному настрої та посмішкою на обличчі.
По закінченню свята на кожного учасника чекав приємний солодкий (і не тільки) сюрприз.

На допомогу Пулинській поліції в організації заходу долучилися: відділ освіти Пулинської селищної ради, Пулинський районний сектор ДСНС, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, служба у справах дітей Пулинської РДА, центр дитячої творчості.

За інформацією Пулинського відділення поліції

Народні прикмети

17 жовтня відзначається день пам'яті святого Єрофея, єпископа Афінського. У народі говорили: "З Єрофея холод сильніше". З цього часу посилюється холод. Люди помітили: чим раніше випаде перший сніг, тим пізніше утвердиться у своїх правах зима, а рання зима частіше за все настає, якщо довго не було першого снігу.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ