IP: 18.212.206.217 Login - Register

Житель селища Пулини, своїм прикладом доводить - якщо є бажання, обмежені можливості не завада. Попри травму, спортивні здобутки Сергія Лебедя знають в Україні, а його сувеніри - навіть за її межами.

Сергій після закінчення університету мав здобути фах технолога. Натомість після першого курсу - дістав серйозну травму, купаючись із друзями у водоймі. "Пригнув у воду "щучкою" - як в нас кажуть "щучкою"; і вдарився головою об дно, і зламав шостий шийний хребець. Життя помінялося кардинально", - говорить Сергій Лебедь, виробник сувенірів, спортсмен.

Після травми хлопець активно займався собою, щоб стати на ноги. А згодом вирішив відкрити власну справу. В Сергія була ідея - виготовляти сувеніри, однак на її реалізацію бракувало грошей. Тоді написав бізнес-план і поїхав здобувати грант. І в нього вийшло. Почав втілювати задум на практиці і справа пішла.

"Можу так похвалитися тим, що наші вироби поїхали вже в Америку, поїхали в Німеччину, В Англію, в Лондон - даже там жіночка замовила", - говорить Сергій Лебедь, виробник сувенірів, спортсмен. Крім власної справи, Сергій навчає інформатики діток з інвалідністю. А ще він успішний спортсмен. Здобув призові місця в змаганнях із тенісу, армреслінгу, а нещодавно освоїв гру бочча з переліку параолімпійських видів спорту.

"Якось по бочча я завжди займав або друге місце, або третє, а іменно в 2019 році вже осьо буквально чотири дня назад ми були в Житомирі на змаганнях. Це такі якби міжнародні змагання, перший раз я зайняв перше місце і дуже горжуся", - говорить Сергій Лебедь, виробник сувенірів, спортсмен.

Справу Сергія підтримує вся родина, але ідеї придумують і втілюють переважно разом із дружиною. Знайомство в інтернеті поєднало їхні життя. "Приїхала, перше побачення було, потім зрозуміла, що хочу приїхати ще раз, і ще раз і ще раз і таким чином ми залишилися разом і ось вже 6 років разом. Я не знала, що людина на інвалідному візку може робити стільки багато справ, як робить Сєрьожа. Я намагаюся брати з нього приклад", - говорить Таміла Лебедь, дружина Сергія. У планах сім'ї працювати і розширювати масштаби. Кажуть: єдине, чого бракує, це часу і коштів на реалізацію всіх ідей.

podrobnosti.ua

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено