IP: 54.85.162.213 Login - Register

30 вересня 2018 року Житомирською обласною громадською організацією ІПО "ПОШУК" в селі Андріївка Пулинського району Житомирської області, де проходила лінія оборонних боїв в липні 1941 року, підняті останки сержанта Коваленка Василя Йосиповича, 1917 р.н., уродженця України, Сумської області, Середино-Будського району, с. Кам'янка, призваного до армії у вересні 1938 року Глухівським РВК Сумської області.

Боєць пізнаний за стандартним медальйоном, де з родичів вказано матір Коваленко Агрипина Самійлівна, яка в 1946 році його розшукувала. Пошуковці поспілкувались з сільським головою с. Кам'янка, остання повідомила, що прізвище Коваленко в селі поширене, але знайдений боєць їм не родич. Але відомо що у бійця була сестра, у якої була дочка, але в 50-х роках вони виїхали з села в невідомому напрямку. Також сільський голова повідомила, що начебто в РФ проживає внучатий племінник бійця, але ні анкетні дані, ні адреса його невідомі.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Митрофана Константинопольського. На Митрофана наші пращури слідкували за вечірньою зорею: червона зоря - на вітер; світла і жовта - на дощ. У цей час зацвітають пізні сорти горобини, яблунь.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено