IP: 54.90.204.233 Login - Register

30 вересня 2018 року Житомирською обласною громадською організацією ІПО "ПОШУК" в селі Андріївка Пулинського району Житомирської області, де проходила лінія оборонних боїв в липні 1941 року, підняті останки сержанта Коваленка Василя Йосиповича, 1917 р.н., уродженця України, Сумської області, Середино-Будського району, с. Кам'янка, призваного до армії у вересні 1938 року Глухівським РВК Сумської області.

Боєць пізнаний за стандартним медальйоном, де з родичів вказано матір Коваленко Агрипина Самійлівна, яка в 1946 році його розшукувала. Пошуковці поспілкувались з сільським головою с. Кам'янка, остання повідомила, що прізвище Коваленко в селі поширене, але знайдений боєць їм не родич. Але відомо що у бійця була сестра, у якої була дочка, але в 50-х роках вони виїхали з села в невідомому напрямку. Також сільський голова повідомила, що начебто в РФ проживає внучатий племінник бійця, але ні анкетні дані, ні адреса його невідомі.

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено