IP: 54.234.75.144 Login - Register

30 вересня 2018 року Житомирською обласною громадською організацією ІПО "ПОШУК" в селі Андріївка Пулинського району Житомирської області, де проходила лінія оборонних боїв в липні 1941 року, підняті останки сержанта Коваленка Василя Йосиповича, 1917 р.н., уродженця України, Сумської області, Середино-Будського району, с. Кам'янка, призваного до армії у вересні 1938 року Глухівським РВК Сумської області.

Боєць пізнаний за стандартним медальйоном, де з родичів вказано матір Коваленко Агрипина Самійлівна, яка в 1946 році його розшукувала. Пошуковці поспілкувались з сільським головою с. Кам'янка, остання повідомила, що прізвище Коваленко в селі поширене, але знайдений боєць їм не родич. Але відомо що у бійця була сестра, у якої була дочка, але в 50-х роках вони виїхали з села в невідомому напрямку. Також сільський голова повідомила, що начебто в РФ проживає внучатий племінник бійця, але ні анкетні дані, ні адреса його невідомі.

Народні прикмети

19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено