IP: 100.24.209.47 Login - Register

Денис Войтенко - журналіст газети "Вісті", протримавшись 14 випусків кулінарного шоу «МастерШеф»-2018 покинув проект. Супермен відправився творити добро далі, але вже у себе вдома. Детальніше про плани на майбутнє і враження про кулінарне шоу екс-учасника читайте в інтерв’ю каналу СТБ.

Денисе, ви б хотіли щось змінити, щоб пройти далі на «МастерШеф»-8?

Напевно, почав би більше готувати, більше експериментувати. А ще — менше соромитися.

Чим плануєте займатися після проекту?

Поки що планую і далі займатися журналістикою. Щодо кулінарії, то вдома я як готував, так і готую. Ось недавно, наприклад, мене попросили приготувати десерт до святкового ярмарку. Я готував брауні, оскільки це класичний десерт високої кухні. І він у мене, на подив, чудово вийшов (сміється. — Прим. ред.).

Який конкурс вам запам’ятався?

Я б сказав, що найбільше мені запам’ятався виїзний конкурс. Тоді ми ще готували для дітей з табору. Конкурс проходив у лісі. Ми шукали продукти, добували їх всілякими способами. Ось це було найцікавішим та найемоційнішим. Ну і, звичайно, чорна кімната і битва чорних фартухів залишаються поза конкуренцією!

Чого ви навчилися на проекті?

Навчився стримувати свої емоції та чекати, довго чекати. Також вивчив високу кухню. По телевізору все виглядає дуже легко і просто, а насправді все дуже складно, потрібно багато всього знати і вміти.

З ким подружилися під час участі в «МастерШеф»?

З Дімою Кравчуком і Льошею Бжицьким. А з дівчат — з Любою Бляшкою і Юлею Бурцевою.

А конфлікти були з кимось?

Найважче було знайти спільну мову з Даринкою Цокало.

Як довго ви звикали до знімального процесу?

Виявляється, це настільки довго, і тут так багато нюансів. Зйомки — це дуже тривалий процес, але і дуже захопливий!

За кого вболіваєте і кого бачите у фіналі?

Хочу, щоб виграв мій друг Олексій Бжицький!

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євпла. У народі цей день має різні назви: Болотні вогні, Чудеса на болоті. Ці незвичні назви пов'язані з народним повір'ям, що 24 серпня на болоті можна почути свист, пісні, а нікого немає. Відносно погоди, з давніх часів до нас дійшло таке спостереження: якщо вранці пішов дощик - вдень буде хороша погода.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено